İtopya siparişi ne zaman kargolar?

Mustyy_07

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Belediye Bilgi İşlemcisi
İtopya'da satışa sunulan BBL-APU bilgisayarını ek olarak 8 GB RAM takviyesi ve LG-200MK400H monitörü ile sipariş verdim. Cumartesi akşamı sipariş etmeme rağmen 4 gündür sipariş hazırlanıyor diyor.
Daha önce hazır sistem alan varsa, sizce tahmini kaç güne gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'nın kargolaması ve müşteri hizmetleri sorunlu üstüne bir de yoğunluk var kargolama 1 haftadan uzun sürebilir...
Mail gönderdim, aciliyet olduğunu ve ellerinden bir şey gelip-gelmeyeceğini sordum. Öncelik sırasına eklediklerini (!) Söylediler. İşte çalışıyorum ve bu hafta izinliyim, bu hafta içerisinde gelse de tadını çıkarsam diye düşünüyordum. İtopya sağolsun cefasını çekeceğiz herhalde.

Bende Vatan PC'den sipariş verdim geçen hafta çarşamba 1 hafta olacak hala hazırlanıyor diyor. Aradım yogunluk var ve işlem sırasına göre gönderiyoruz dedi. Her site aynı demek ki.

Bende Vatan PC'den sipariş verdim geçen hafta çarşamba 1 hafta olacak hala hazırlanıyor diyor. Aradım yogunluk var ve işlem sırasına göre gönderiyoruz dedi. Her site aynı demek ki.

Öyle vallahi hocam, sipariş sırasına göre göndereceğiz diyorlar.
Yoğunluğa ve keyiflerine bağlı olarak değişir. Benimkini 7. veya 8. gün kargolamışlardı.
Keşke montaj hizmeti seçmeseydim, montaj ve test hizmeti yüzünden geç kaldı herhalde. Bilgisayar teknik servisi çalışanı olarak kendim montajlayabilirdim.

Arkadaşlar arayıp konuştum ve Cumartesi-Pazar gününden itibaren evde olmayacağımı ve kargonun aciliyeti olduğunu söyledim. Sağolsunlar öncelik listesine eklemişler, bu gün kargoya verildi. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, sağlıcakla kalın.

Yeni konular

Geri
Yukarı