İtopya Sahtekardır, Dolandırıcıdır!

Ürünlerin gönderimi konusunda ciddi sabıkaları var zaten. İlla ki oradan alacağım fiyatı iyi diyorsanız mağazaya gidip almak en mantıklısı. İş kargoya dönünce Çin'den aldıklarınız daha çabuk geliyor :D

@Caner Uncu adına çok üzüldüm. Ben de Hepsiburada ile benzer sorunu yaşıyorum. Sadece firmalar plansız yakalandı ve plan yapmaya da niyetli olan yok. Denetim de zayıf dolayısıyla olan bizlere oluyor.

Kargo Hub'larında da ciddi yığılmalar var. Çevremdeki Yurtiçi ve MNG şubelerini gördüm, kargolar yığılmış halde.

Yani kargo gönderseler de sana ulaşamayacak büyük ihtimalle. Böyle de saçma bir durum. Kargo firmaları şişince olan oluyor.

İtopya'dan SteelSeries Arctis 7 aldım geçe salı günü, o gün kargoya verildi. Şans işi olabillir mi?
Şans işi diyebilirim. Mesela ben de 2 farklı sipariş verdim İtopya'dan. Biri işlemci, diğeri anakart ve RAM. İşlemci sokağa çıkma yasağı biter bitmez kargoya verildi fakat anakart ve RAM hala kargoya verilmedi. Eğer uzun süre beklediğim halde vermezlerse o zaman iptal edip Sinerji'den alacağım.
Yapsam da muhtemelen onu da göndermeyecekler günlerce abi.
Bana öyle bir şey yapmaya kalkışırlarsa MH'ye ulaşabildiğim gibi en ağır küfürleri ederim ve elemanı ölümle tehdit ederim.
Edit: Öyle bir şey yapmam tabii ki de :)

Bana öyle bir şey yapmaya kalkışırlarsa MH'ye ulaşabildiğim gibi en ağır küfürleri ederim ve elemanı ölümle tehdit ederim.

Bu durumda haklıyken haksız duruma düşersiniz. Ayrıca para iadesi talebinde bulunursa yapacaklardır. Yapmazlarsa işte o zaman dolandırıcılık kısmına girmiş olur.

Bu durumda haklıyken haksız duruma düşersiniz. Ayrıca para iadesi talebinde bulunursa yapacaklardır. Yapmazlarsa işte o zaman dolandırıcılık kısmına girmiş olur.
Aynen, biraz abartı oldu o söylediğim. Neyse kusura bakmayın fakat en iyisi bekleyip görmek olacaktır. Haftaya Cuma gününü güzelce bekliyorum. Arada sırada arayıp hatırlatacağım firmayı.

Yazdıklarınıza dikkat edin derim, itopya iyi para kaldırabilir bu konudan :D

Şaka bir yana konuya gelecek olursak; muhtemel bir tedarik sorunu yaşanıyor olabilir. Ama bu onları haklı çıkarmaz kesinlikle.

Corona döneminde bir çok satış firması/kargo firması patladı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı