İtopya Sahtekardır, Dolandırıcıdır!

UPS dostum İtopya UPS ile çalışıyor sadece, benim kargom hala İstanbul'da fakat sorgulama yaptığım zaman böyle yazıyor fikri olan var mı ? Yanlış bilmiyorsam aracın konumunu takip edebiliyorduk nasıl yapıldığını bilen bir arkadaş açıklayabilir mi ?Eki Görüntüle 591655
Güncelleme, kargom hala elime ulaşmadı saat 5.12, müşteri hizmetleri ile görüştüm fakat dün akşam saat 7.30'a kadar teslim edilecek dendi fakat hiç bir şekilde kargomu teslim alamadım. Bu gün aradığımda ise geri dönüş yapacaklarını söylediler bakalım saat daha 5.12 ama getireceklerini sanmıyorum.
1 aydan fazla bir zaman geçmiş neredeyse. Artık almışsındır diye düşünüyorum :) Son durum nedir? Eline bu ss den kaç gün sonra geçti? Biraz anlatır mısın? Ben de yakın zamanda bir şeyler almayı düşünüyorum.

1 Aydan fazla bir zaman geçmiş neredeyse. Artık almışsındır diye düşünüyorum :) son durum nedir? Eline bu SS'den kaç gün sonra geçti? Biraz anlatır mısın? Ben de yakın zamanda bir şeyler almayı düşünüyorum.

Evet ürünü teslim aldım, sabah uyandığımda SMS olarak telefonuma dağıtıma çıktığına dair bir mesaj gelmişti zaten. 1-2 saat geçmeden ürünümü teslim aldım, zahmetli bir süreçti ama sonunda bitti.

Evet ürünü teslim aldım, sabah uyandığımda SMS olarak telefonuma dağıtıma çıktığına dair bir mesaj gelmişti zaten. 1-2 saat geçmeden ürünümü teslim aldım, zahmetli bir süreçti ama sonunda bitti.
Peki ne almıştın? Herhangi bir sıkıntı vs. çıktı mı üründe? Ben de yakın bir zamanda alışveriş yapmayı düşünüyorum da o yüzden soruyorum :D

Bu konuya bir not düşeyim: Kendilerinden 1-2 gün önce fan alımı yaptım. Bugün elime ulaştı. Büyük yapılı ya da hazır sistemlerdeki süreçlerini bilmiyorum ama ufak şeylerde hızlılar. Yine fan ve kulak siparişimde de birkaç gün içinde ulaşmıştı.

Pandemi sürecinde böyle bir yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Telefonun yüzünüze kapanması falan çok yanlış tabi. O konu da haklısınız ama ürünün uzun süredir gönderilmemesi bence pandemi sürecinde olduğumuz dan kaynaklıdır. Dolandırıcıdır diye genelleme yapmak bence yanlış. Bende dahil sorunsuz alan kişiler de var olayın için de. Müşteri hizmetlerini kullanma ma gerek kalmadı fakat müşteri hizmetleri oldukça kötü sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı