İtopya Sahtekardır, Dolandırıcıdır!

Yer
Mersin
Evet, tam olarak nitelikli dolandırıcıdır kendileri. Burada konu açmıştım: İtopya Günlerdir Ürünü Kargoya Vermiyor - Technopat Sosyal

Ürünüm siparişim üzerinden 7 gün geçti ve kargoya verilmeyi bırakın hazırlanmadı bile. Müşteri hizmetlerini aradım bugün ve tam tamına 1 saat boyunca sıra bekledim, 81 kişi vardı bekledim, bekledim, bekledim ve 1 saatin sonunda bağlandım sonra da ne olabilir? Elbette sipariş numarasını isteyip tam söylerken telefon yüzüme kapandı.

İtopya'dan bundan sonra ürün almam ve aldırmam. Kendileri dolandırıcının önde gidenidir. Virüsü falan hiç bahane etmesinler, birçok mağaza çatır çatır gönderiyor ürünleri.
Dolandırıcı oldukları kadar yalancının de daniskaları olurlar. Montaj gerektirmeyen ürünler 3 günde kargoda yazıyordu. Aynen, 3 gün bayağı 3 gün.

Dolandırılmak istemiyorsanız gidin neyse parası fazla verin güvenli yerlerden alın. Paramla rezil oldum resmen. Paranızı verip rezil olmak istiyorsanız mükemmel bir yer.

Mail atıyorum cevap yok, atıyorum telefon yüzüme kapatılıyor. Bir de %100 müşteri memnuniyeti yazmışlar. Dolandırıcısınız, sahterkarsınız!

Aha da buyurun, şikayetvar yorumları: İtopya Bilgisayar - Şikayetvar

İtopya DOLANDIRICIDIR! Bundan sonra da bakış açımız budur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki gönderdikleri kişiler n'olacak?
Ben dahil gönderilmeyen kullanıcılar ne olacak peki?

Elbet bir gün gönderirler ama kullanıcıyı sonuna kadar mağdur ediyorlar. Müşteri hizmetlerine 1 saat sonucunda bağlanıyorsun ve yüzüne kapatıyorlar. Var mı böyle bir şey?

Hiçbir şekilde bilgi alamıyorsun, şikayetvar linkini bıraktım. Herkes aynı sorunu yaşıyor.

Bende geçen ay 23'ünde sipariş vermiştim. Hala hazırlanıyor. Bayram tatili ve sokağa çıkma yasağı vardı ondan dolayı biraz daha beklemeyi düşünüyorum. Cumaya kadar gelmez ise iptal edeceğim.

Sanırım İtopya doymuş. Aylardır stokta olmayan ürünlerini de sürekli tutuyor ya bari abi stokta yok de mobilden İtopya hazır sistem fiyatlarını araştırsam desem paso tıkladığım stokta yok. Belli belli doymuş bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı