İtopya tamir edilmiş ürün satıyor

Evet arkadaşlar, hazır sistemler güvenilmezdir. Ben hazır sistem almam kim olursa olsun güvenmem. Parçaları toplayıp birleştirmek her zaman evladır emin olun. Montajı kolay sistem toplamanın hazır sistem her zaman karşıyım hele ki İtopya bu konularda sıkıntılı firma. Dikkatli olunmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yine de size teşekkür ediyorum çünkü bu dolandırıcıların 50-60 bin TL gibi bir parayı kazanmalarına engel oldunuz. Onlara verebileceğimiz en büyük zarar, alışveriş yapmamaktır. Bu konuyu da ne kadar çok kişi görürse o kadar iyi.

Rica ederim.

Benim niyetim onları zarara uğratmak değil halbuki.

Kesinlikle kin ve nefretle hareket etmiyorum.

Tek istediğim benim olanı geri vermeleri ve de az biraz da olsa kendime olan özgüvenimi, saygımı kaybetmemek.

Sonunda hakkım olanı alamayacak olsam bile bugünden sonra her platformda insanları uyandırmaya çalışacağım.

Ekonomimiz iyi değil ve kimse hakkı olanı alamıyor.

Bunun üzerine de paramızın hakkını alamıyoruz.

Bir başkası bana bu butik mantığıyla hareket eden yeri bu şekilde anlatsa inanmazdım.

Ama birebir yaşadım ve şahit oldum.

En azından sizlerin yaşamamasını diliyorum.

Ekşi ne yapabilir ki? THH'ye direk başvurun niye süreci uzatıyorsunuz anlamadım.
Çünkü teknik servisler telefonda söyledikleri şeyleri açıklamaya yazmadılar.

Sürecin bu kadar uzayacağını tahmin etmediğim için de kanıt niteliğinde olacak şeyler biriktirmedim.

Ki haklısınız.

Dediğinizi yapmalıyım.

Ben yaklasik 1 yil once İtopya'dan indirimde 6999 TL'ye sistem aldim hala sikintisiz kullanıyorum anakart falanda sifirdi cizik falan yok tertemiz ekran kartida sıfirdi onda da cizik falan yok fakat benim de son zamanda biraz isinmaya basladi aldigimdan beri macununu falan deistirmemistim deistirince buyuk ihtimal duzelir.

Servisten, servis kaydini iste yanina faturani koy bundan büyük kanıt mi var?

Bende ryzen 7 5700g almıştım tray olarak sorunlu çıktı, götürdüm mağazalarına değiştiler; ikinci verdikleride sorunlu çıktı. Sonrada iadesini aldılar.

Hocam sen hala bekliyorsun, ekşi sözlük vs. buna bir çözüm olmaz ki. Şikayet vara istersen sabah akşam yazı yaz, napabilirler ki? Sonuç alamazsın. Gideceksin hakem heyetine başvurucaksın, al servis kağıtlarını götür çözülür olumlu veya olumsuz ama genelde olumlu oluyor. Siz yapamıyorsanız bir büyüğünüz götürsün, bir şekilde hallederler emin olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…