İtopya tamir edilmiş ürün satıyor

Birkaç gün önce 18k'ya 40-50binlik sistem sattılar. O da böyle miydi acaba?
Herkes son Razer distribütörü Bilkom güvenceli Razer Deathadder V2'yi minimum 1200 TL'ye satarken ben gittim 689 TL'ye Itopya'dan aldım. Sonuç ise Arena Bilgisayar garantili, usb kısmından kullanıldığı belli olan, jelatininin her kısmı yapış yapış -ki sadece skatez kısımları yapışık olur- skatezleri çizilmiş bir Deathadder V2 mouse'um oldu. Orta tekerlek takır tukur ses çıkarıyor, sağ tarafta açıklık var oldukça esnek, low dpi tuşu da içine kaçmış. Emin ol o sistemlerde az çok bu ayardadır. Itopya babasının hayrına ucuza satmıyor yani bir şeyleri.

Faturalı atamam maalesef ürünleri atarım üzerinde itopya bantlı şekilde
Mesaj sayına dikkat edince Itopya'dan ekmek yiyen bir insan olduğunu düşünüyor insanlar hocam. Boşuna yormayın kendinizi. Ben beş gündür elimde ayıplı ürünleriyle faturamı bekliyorum. Bir de buradan sistem alacaktım Allah korumuş 1200 TL kaptırdım sadece kendilerine.

bende mecbur kaldım geçen monitör aldım Allahtan tek bir ölü piksel yada başka bir sorunu çıkmadı konuyu görünce dell sitesinde sorgulattığımda servis kaydı falanda yok ihracat tarihide yakın olduğu için sorun yaşamayan nadir kişilerden biriyim herhâlde. Geçmiş olsun hocam.

bende mecbur kaldım geçen monitör aldım Allahtan tek bir ölü piksel yada başka bir sorunu çıkmadı konuyu görünce dell sitesinde sorgulattığımda servis kaydı falanda yok ihracat tarihide yakın olduğu için sorun yaşamayan nadir kişilerden biriyim herhâlde. Geçmiş olsun hocam.
Sizin gibi insanları gördükçe kıskanıyorum artık.

Meğerse ne kadar basit bir şey.

Satın aldığımız şeyin sıfır ve sorunsuz olmasını istiyoruz.

Bundan bile mahrum bırakıyorlar insanı.

Bende ryzen 7 5700g almıştım tray olarak sorunlu çıktı, götürdüm mağazalarına değiştiler; ikinci verdikleride sorunlu çıktı. Sonrada iadesini aldılar.
Hocam sorun neydi? Ben de 5800x tray almıştım Performansında bir sıkıntı yok ama curve optimizer yaptığımda crash alıyorum acaba sorun işlemciden midir yoksa başka bir sebep midir emin olamadım şimdi okuyunca.

+40k lık 3 hafta önce sistem topladım elle aldım. Acaba bizim parçalarda mı öyle? Ürün seri numaralarını Markalardan bi sorgulatayım merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı