İtopya tamir edilmiş ürün satıyor

Ben yaklasik 1 yil once İtopya'dan indirimde 6999 TL'ye sistem aldim hala sikintisiz kullanıyorum anakart falanda sifirdi cizik falan yok tertemiz ekran kartida sıfirdi onda da cizik falan yok fakat benim de son zamanda biraz isinmaya basladi aldigimdan beri macununu falan deistirmemistim deistirince buyuk ihtimal duzelir.
Anladığım kadarıyla sırf bunu yazmak için hesap açmışsınız fakat ne yazık ki herkes sizin kadar şanslı değil.

Bu arkadaş ve benim gibi çok kişi var.
Servisten, servis kaydini iste yanina faturani koy bundan büyük kanıt mi var?
Tamir edildiğini yazmıyorlar kayıtlarda.
Bende ryzen 7 5700g almıştım tray olarak sorunlu çıktı, götürdüm mağazalarına değiştiler; ikinci verdikleride sorunlu çıktı. Sonrada iadesini aldılar.
Erken fark etmiş olmalısınız.
Ekşi sözlüğe atın bence bunu. İade alırlar belki.
Attım ama hala umursamıyorlar.
Hocam sen hala bekliyorsun, ekşi sözlük vs. buna bir çözüm olmaz ki. Şikayet vara istersen sabah akşam yazı yaz, napabilirler ki? Sonuç alamazsın. Gideceksin hakem heyetine başvurucaksın, al servis kağıtlarını götür çözülür olumlu veya olumsuz ama genelde olumlu oluyor. Siz yapamıyorsanız bir büyüğünüz götürsün, bir şekilde hallederler emin olun.
Umarım, deneyeceğim.

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla sırf bunu yazmak için hesap açmışsınız fakat ne yazık ki herkes sizin kadar şanslı değil.

Tamir edildiğini yazmıyorlar kayıtlarda.

Erken fark etmiş olmalısınız.

Attım ama hala umursamıyorlar.

Umarım, deneyeceğim.
Sizin fatura tarihinizden önce servise gitmiş olması bile sıfır olmadiginin kanıtı zaten.

Seri no olarak aradığınızda bulamıyorsunuz ama garanti geçmişini internet sitelerinden.

İstememe rağmen de vermiyorlar.

Birbirlerini zor duruma düşürmüyorlar.
Siz yine de THH'ye başvurun. Size vermezlerse onlara verirler. Popüler bir e-ticaret sitesinden (İtopya değil ama adı önemli değil, firmadan kaynaklı sorun yok) Razer mouse almıştım, 4 ay filan sonra sıkıntı yapmaya başladı. Fare tekerleği satır atlıyordu. Garantinin bitmesine 2 hafta kala değiştirmek istedim, iade/değişim raporu çıktı ama garantici firma değişim yerine iadede ısrar etti. Tabii ki de kabul etmedim, 560 TL civarında bir para oluyordu. Böyle bir haklarının olmadığını söyledim, ellerinde yoksa iade vermek zorunda olduklarını söylediler. THH'yi aradım durumu izah ettim bana o haklardan istediğimi kullanabileceğimi söylediler. Ben de onlara böyle e-posta attım, konuştum THH böyle dedi, eğer yardım etmezseniz direkt gidip yasal işlemleri başlatacağım dedim ve birkaç gün sonra beni aradılar ve depolarına mouse'un geldiğini söylediler :D. Şu anda sıkıntısı yok, 5 ay oldu. Uzun lafın kısası, THH'yi duyunca fikirleri değişir. Direkt başvurun.

Son düzenleme:
Siz yine de THH'ye başvurun. Size vermezlerse onlara verirler. Popüler bir e-ticaret sitesinden (İtopya değil ama adı önemli değil, firmadan kaynaklı sorun yok) Razer mouse almıştım, 4 ay filan sonra sıkıntı yapmaya başladı. Fare tekerleği satır atlıyordu. Garantinin bitmesine 2 hafta kala değiştirmek istedim, iade/değişim raporu çıktı ama garantici firma değişim yerine iadede ısrar etti. Tabii ki de kabul etmedim, 560 TL civarında bir para oluyordu. Böyle bir haklarının olmadığını söyledim, ellerinde yoksa iade vermek zorunda olduklarını söylediler. THH'yi aradım durumu izah ettim bana o haklardan istediğimi kullanabileceğimi söylediler. Ben de onlara böyle e-posta attım, konuştum THH böyle dedi, eğer yardım etmezseniz direkt gidip yasal işlemleri başlatacağım dedim ve birkaç gün sonra beni aradılar ve depolarına mouse'un geldiğini söylediler :D. Şu anda sıkıntısı yok, 5 ay oldu. Uzun lafın kısası, THH'yi duyunca fikirleri değişir. Direkt başvurun.
Deneyeceğim.
Arkadaşlar böyle şeyler olabilir itopya 1 numaralı mağaza yani ben yaklaşık 23 defa alışveriş yaptım hiçbir sıkıntı olmadı siz ise 1 ürün böyle sorunlu geldi diye laf sayıyorsunuz biraz mantıklı düşünün bence
Bu yazdığınız üçüncü mesaj.

Sanırım İtopyada çalışıyor olmalısınız.

Eğer öyleyse normal karşılarım ama değilse durum çok vahim.

Bir ürün diyorsunuz ama benim iki donanımımda bu şekilde.

Hadi onu geçtim sikayetvar.com'ada mı bakmıyorsunuz?

Arkadaşlar böyle şeyler olabilir itopya 1 numaralı mağaza yani ben yaklaşık 23 defa alışveriş yaptım hiçbir sıkıntı olmadı siz ise 1 ürün böyle sorunlu geldi diye laf sayıyorsunuz biraz mantıklı düşünün bence
Valla bende yeni açılan mağazalarından ilk alışverişimi yaptım. Fatura yerine e-irsaliye verdiler. Sattıkları Razer Deathadder V2 ayıplı iade ürün olmasına rağmen faturam olmadığı için garantiye yollayamıyorum. Tam beş gündür e-faturamı bekliyorum. Yaşamadan yorum yapmayın bence. Konu sahibine ayıp oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı