İtopya tamir edilmiş ürün satıyor

Bende çözülmesini diliyorum ama artık umudum da kalmadı.

Hayatımda ilk defa paramla rezil oldum.

Bir kez Acıbadem şubelerine gittim iki hafta önce konuşmak için ve göz teması bile kurmadılar.

Başlarından savmak için ellerinden geleni yaptılar. Tehditvari bakışlar attılar. Adamların paçalarından ego akıyordu resmen. Bildiğiniz değersiz hissettiriyorlardı insana.

Anlamıyorum. Para kolay kazanılmıyor.

Birçok kişiye de kullanılmış SSD yollamışlar zaten;

Direkt bu donanımları outlet ya da teşhir diyerek satsalar sorun da olmayacak ama bunu açıklamadan satmak en hafif tabiriyle insanlık dışı.

Keşke o sistemi alacağım gün ölseymişim diyorum kendi kendime. Elden de başka bir şey gelmiyor.

Allah kimseyi bu adamların eline düşürmesin. Hele müşteri hizmetlerindeki o kızların eline.

Söyleyecek çok şey var, çok mağdur var ama herkes benim gibi siniyor ya da peşine düşmüyor ve aynı şekilde devam ediyorlar.

Çaresiz hissetsem bile sabır diliyorum kendime ve hala bekliyorum.

En azından sponsor oldukları bir yayıncı mert olup bu insanlara tepkisini koysa çok değişik olabilirdi her şey ama ne yazık ki olmadı.

Sistemi aldığımda faturam yoktu içinde e-fatura yollamalarını iki hafta beklemiştim.

Demek ki bu yüzdenmiş.

İki hafta içinde sorunu fark edip iade hakkımı kullanamamam için.

Bunu şuan bile birilerine yapıyorlar;

Teknik servisler hiçbir şekilde yazılı olarak bu ürünler tamir olmuş yazmamıştı açıklamalara.

Bilgisayarım onlarda, param onlarda ve ben ikinci el ürün sattıklarını fark ettiğim için cezalandırılıyorum.
İnanılmaz, resmen çete gibi dolandırıcılık yapıyorlar, dava açmanı öneririm.

Daha önce yaşamadım fakat sıvı soğutma almıştım ml360r pompa sesi sorunu yaşıyordum iletişime geçtim sorun var diye dönüş yapılmadı mağazaya gittiğimde teslim almadılar ürünü kendiniz iletişime geçin diyip
Benim yeni mağazalarından satın aldığım Razer Deathadder v2 başkalarının iade ettiği sorunlu bir mouse çıktı. Ne olacağını bildiğim için mağazalarına bile uğramadım. Zaten İtopya'dan alınan tüm Razer Deathadder v2'ler sorunluymuş. Forumda onlarca konu var. Yeni mağazalarında bile başkalarının netten sipariş edip iade ettiği şeyler satılıyor tahminimce.

Son durum nedir

Evet arkadaşlar, hazır sistemler güvenilmezdir. Ben hazır sistem almam kim olursa olsun güvenmem. Parçaları toplayıp birleştirmek her zaman evladır emin olun. Montajı kolay sistem toplamanın hazır sistem her zaman karşıyım hele ki İtopya bu konularda sıkıntılı firma. Dikkatli olunmalı.

Hocam haklisiniz sanirim onlarca Şikayetvar. Olayi okudum kullanilmis urunleri kullanip kar ediyorlarmis sanirim 0 ürün kulanmiyorlarmis tum o hazir sistemlerde bu gercekten dogru olabilir mi ya kanim dondu yeminle.

Son düzenleme:
Son durum nedir

Hocam haklisiniz sanirim onlarca Şikayetvar. Olayi okudum kullanilmis urunleri kullanip kar ediyorlarmis sanirim 0 ürün kulanmiyorlarmis tum o hazir sistemlerde bu gercekten dogru olabilir mi ya kanim dondu yeminle.
18k ya 3080 sistem sattılar miningde kullanılan kartları satmış olma ihtimalleri yüksek

18k ya 3080 sistem sattılar miningde kullanılan kartları satmış olma ihtimalleri yüksek
Aslında kötülüğün bir adaleti varsa 18k ya mining kart takmaları normal sayılabilir, ama ben bununla kaldıklarını düşünmüyorum yani normal fiyat denilebilecek 23k 3080 sisteme de mining kart takmaları çok muhtemel.

Aslında kötülüğün bir adaleti varsa 18k ya mining kart takmaları normal sayılabilir, ama ben bununla kaldıklarını düşünmüyorum yani normal fiyat denilebilecek 23k 3080 sisteme de mining kart takmaları çok muhtemel.
başka türlü kurtarmaz maaliyeti mining döneminde kart satmıyorlardı sistem harici ellerinde kart vardı temizliğinş yapıp sisteme koymuş olmaları çok muhtemel 1

Başka türlü kurtarmaz maaliyeti mining döneminde kart satmıyorlardı sistem harici ellerinde kart vardı temizliğinş yapıp sisteme koymuş olmaları çok muhtemel 1

Sanırım siz hazır sistem alma taraftarı değilsiniz haklısınız galiba.

İnsanlar deli gibi öneriyor şu hazır sistemleri alın diye falan ama şüphe olayı kötü ya gerçekten.

Hepsiburada'nın kendisi bile hatta teknosa gibi mağazalarda bile bu tarz olaylar oluyor. Ucuz etin yahnisi mi diyelim Türkiye simülasyonu mu diyelim...
Amazon'un kendi sattığı ürünler hariç hiçbir siteye güvenmem Türkiye'de.

Hepsiburada'nın kendisi bile hatta teknosa gibi mağazalarda bile bu tarz olaylar oluyor. Ucuz etin yahnisi mi diyelim Türkiye simülasyonu mu diyelim...
Amazon'un kendi sattığı ürünler hariç hiçbir siteye güvenmem Türkiye'de.
Aslında çok derin bir konu ama yüzeysel geçmeye çalışıcağım bu tür şeylerin normalleştirilmeye çalışılması yada normalleştirilmesi insan denilen canlının kötülüğünün uçsuz bucaksız olabileceği anlamınada geliyor. basit olarak insan ikilemde bırakılmaya çalışılıyor "sen uygun yada ucuz istiyorsun, cezayı hak ediyorsun" yani uygun fiyata almak veya ucuz ürün almak istemek sisteme göre cezalandırılabilir olarak kabul ediliyor ve normalleştiriliyor. ama çok ilginç bir durum var esasen uygun ve ucuz alması gerektiğini düşündüren, bunun için her türlü algı mühendisliği yapan, fırsatlar yaratan yine sistemin kendisi. yani şöyle bir durum var acıkan bir insana (ki bu doğal birşey) uygun yada ucuz fiyata bir yiyecek sunuyor. bunu acıkan insanın adeta gözünün içine sokuyor. ve doğal insan bu yiyeceği aldığında "sen kötü insansın" etiketi yapıştırıyor ve cezalandırmayı kendinde hak görüyor. eğer bu kötüyse aslında kötüyü yaratanda kendisi. başka yönüyle bakıldığında alım gücü düşük insanları yaratanda kendisi. yani önce alım gücünü düşürüyor yetmiyor yaşamak için yemek yemen gerektiğini biliyor bu yüzden sana cazip gelecek hertürlü yemeği en uygun fiyattan sunmaya hatta acıktığını bildiği için özellikle-kasıtlı olarak bunları sana gösteriyor ve yiyeceği kısıtlı bütçen ile aldığında "vay sen dünyanın en adi insanısın, al sana bomba" olayı. tekran aynı noktaya geleceğim "insan denilen canlının ne kadar iğrenç olabileceğini hayal bile edemiyorum."

Aslında çok derin bir konu ama yüzeysel geçmeye çalışıcağım bu tür şeylerin normalleştirilmeye çalışılması yada normalleştirilmesi insan denilen canlının kötülüğünün uçsuz bucaksız olabileceği anlamınada geliyor. basit olarak insan ikilemde bırakılmaya çalışılıyor "sen uygun yada ucuz istiyorsun, cezayı hak ediyorsun" yani uygun fiyata almak veya ucuz ürün almak istemek sisteme göre cezalandırılabilir olarak kabul ediliyor ve normalleştiriliyor. ama çok ilginç bir durum var esasen uygun ve ucuz alması gerektiğini düşündüren, bunun için her türlü algı mühendisliği yapan, fırsatlar yaratan yine sistemin kendisi. yani şöyle bir durum var acıkan bir insana (ki bu doğal birşey) uygun yada ucuz fiyata bir yiyecek sunuyor. bunu acıkan insanın adeta gözünün içine sokuyor. ve doğal insan bu yiyeceği aldığında "sen kötü insansın" etiketi yapıştırıyor ve cezalandırmayı kendinde hak görüyor. eğer bu kötüyse aslında kötüyü yaratanda kendisi. başka yönüyle bakıldığında alım gücü düşük insanları yaratanda kendisi. yani önce alım gücünü düşürüyor yetmiyor yaşamak için yemek yemen gerektiğini biliyor bu yüzden sana cazip gelecek hertürlü yemeği en uygun fiyattan sunmaya hatta acıktığını bildiği için özellikle-kasıtlı olarak bunları sana gösteriyor ve yiyeceği kısıtlı bütçen ile aldığında "vay sen dünyanın en adi insanısın, al sana bomba" olayı. tekran aynı noktaya geleceğim "insan denilen canlının ne kadar iğrenç olabileceğini hayal bile edemiyorum."
konu ile alakasız bir yorum yapmışsın algı falan yok bunlar olan şeyler hazır sistem muhabbeti s
Sanırım siz hazır sistem alma taraftarı değilsiniz haklısınız galiba.

İnsanlar deli gibi öneriyor şu hazır sistemleri alın diye falan ama şüphe olayı kötü ya gerçekten.
hazır sistem alırsın almakta bi sıkıntı yok ama ortada bi gerçek varsa bu göz ardı edilemez mining döneminde firmaların elinde kart olmasına rağmen satmadılar bu bir gerçektir firmalar mining yapmaz diye bi kural yok pc donanımları ekran kartı anakart gibi ürünler piyasaya kapalı ambalaj olarak sunuluyor firmalar montaj yaparken ürünlerin videosunu çekiyormu amabalajını açarken çekmiyor çekmiyosa bu olaylar bu şekilde değerlendirlmeye mahkumdur

Yeni konular

Geri
Yukarı