İtopyadan bilgisayar alırken bir daha düşünün

Müşteri temsilcisine bağlanma olayından bashetmiyorum bile, 40 dakikada anca bağlanıyoruz ve telefonu ya Dilek hanım açıyor ya Merve hanım. İtopya pişmanlıktır 😀
Ne saçmalık yaptıkları. Ürün internet sitelerinde stokta gözüküyor ama yokmuş. Stokta göstertip millet alışveriş yapsın diyorlar demek ki. Hala kargolamadılar sanırım di mi?
Beklemedeyim hala

Müşteri temsilcisine bağlanma olayından bashetmiyorum bile, 40 dakikada anca bağlanıyoruz ve telefonu ya Dilek hanım açıyor ya Merve hanım. İtopya pişmanlıktır 😀
İtopya kara listeye girmiştir şu saatten sonra hocam :D

Beklemedeyim hala
Birde onların da hiçbir ürün hakkında bilgi sahibi olmamaları ve seni hep yetkili birisine yönlendirmeleri ve senin tekrardan beklemen....

Hayır bide PC'yi teslim almışsın yani bana neden geri yolluyorsun. Statik elektrik var diyosan hallet gönder ne kadar zamanını alabilir ki? Kargo parasında da ısrarcıysan IBAN verin ödeyeyim. Zaten teslim almışsın. Resimlere baktıysanız arızali ürünün iadesi ücretsiz olarak kabul edilir. Diyor.
Statik elektrik var diyen kişi kafasından sallamış.

Statik elektrik var diyen kişi kafasından sallamış.
Bencede öyle bide biz kargoyu almayız size gelir diyip o gün teslim almaları neden? Belkide daha çok hasar verip bana yıkacaksın olayı doğru değil mi? O yüzden güvenim kalmadı artık tüketici heyetine gitmek daha doğru sanırım.

Bencede öyle bide biz kargoyu almayız size gelir diyip o gün teslim almaları neden? Belkide daha çok hasar verip bana yıkacaksın olayı doğru değil mi? O yüzden güvenim kalmadı artık tüketici heyetine gitmek daha doğru sanırım.
Arızalı parçayı söküp direkt üreticiye gönderseniz olmuyor mu?

Bankamdan da iade isteyeceğim. Beni dolandırmış bile oluyorlar sonuçta 😀 Vallahi mümkünse yıpranma davası falan da açacağım. Bu rahatlıkları nereden geliyor anlamış değilim ama ben de onları uğraştıracağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 22
Arızalı parçayı söküp üreticiye gönderseniz olmuyor mu?
Sıkıntı şurda arızalı parçanın ne olduğunu bilmiyorum. Ayrıca iade talebi oluşturduğum için ürünü eksiksiz aldığım gibi yolladım kargoya vermeden önce her parçasını, görüntünün gelmediğini video kaydına aldım.

Sıkıntı şurda arızalı parçanın ne olduğunu bilmiyorum. Ayrıca iade talebi oluşturduğum için ürünü eksiksiz aldığım gibi yolladım kargoya vermeden önce her parçasını, görüntünün gelmediğini video kaydına aldım.
Yaşadığınız sorunu detaylı olarak anlatır mısınız?

Beklemedeyim hala
Şikayetvar'a yazın. İşlemleriniz hızlanır hocam. Ben ayın 28 inde sipariş etmiştim. Şikayetvar'a vs yazınca şikayetin ertesi günü yani 6 Aralıkta kargoya verdiler. Bazı arkadaşlarda da öyle oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı