İzlenecek film önerisi

Grandfather

Decipat
Yer
Beylikdüzü/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Baterist
Arkadaşlar her hafta sonu geceleri 1 film izlemeye karar verdim. Şimdiki karar verdiğim filmler sırası ile şunlar;
1- Baba.
2- Baba 2.
3- Yaralı yüz.

Netflix üzerinden izleyeceğim. Saçma olmayan güzel filmler önerirseniz mutlu olurum. Kore filmi önermezseniz mutlu olurum. Onlar biraz saçma geliyor da. Yeni/Eski fark etmez. Tür olarak da fark etmez. İyi günler.

Arkadaşlar her hafta sonu geceleri 1 film izlemeye karar verdim. Şimdiki karar verdiğim filmler sırası ile şunlar;
1- baba.
2- baba 2.
3- yaralı yüz.

Netflix üzerinden izleyeceğim. Saçma olmayan güzel filmler önerirseniz mutlu olurum. Kore filmi önermezseniz mutlu olurum. Onlar biraz saçma geliyor da. Yeni/Eski fark etmez. Tür olarak da fark etmez. İyi günler.

The baby sitter 1-2

The Killer platforma gelmiş olması lazım. David Fincher yönetmenliğini yapıyordu.

Fight Club
Blade Runner 2049
Shutter İsland
There Will be Blood
Everything Everywhere All at Once
Pianist
Gladiator
Nobody
Heat
Truman Show
A Quiet Place
Zincirsiz Django
Forrest Gump
Man on Fire
İn Time
Another Round
Gone Girl
Spotlight
Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok
The Gentlemen
The Revenant
A Beautiful Mind
Uparade
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Split
Fractured
Platform
Don't Breathe
Ritual
Da Vinci Şifresi
Melekler ve Şeytanlar
Annihilation
Collateral

1- baba.
2- baba 2.
3- yaralı yüz.

Sıkıysa yakala tavsiye ederim sürükleyici bir filmdir veya daha ağır tempolu istiyorsanız prisoners.

1- baba.
2- baba 2.
3- yaralı yüz.

Frefox 1982.kadin kokusu 1992.cesur yürek 1995 Netflix'de varsa izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı