Izoly PC'ler neden alınmaz?

Cyberpunk'da 25-30 arası almıştım AC odysseys ise 25-30 arası tekrar. Yani bence oynanır gibi.
Mümkünatı yok. 900p tüm grafik ayarları en düşükte diyelim o zaman AC Oydssey oldu sana AC1, Cyberpunk2077 oldu sana Hotline Miami. GTA5'yi de San Andreas yapıp oynamıyorsundur umarım.

Bu sistemler, dar bütçe yoksul kesim kazıklama stratejisidir. Parası olmayanlar genelde yönelir ki 900p en düşükte 25FPS ile oyun oynayacağıma, oynamam daha iyidir. Gönül bu kadar fakir olmasın.

@fromhell1 Pubg 64 kişilik harita açsa uçaktayken vuracaklar haberi yok.

Mümkünatı yok. 900p tüm grafik ayarları en düşükte diyelim o zaman AC oydssey oldu sana AC1, Cyberpunk 2077 oldu sana Hotline Miami. GTA 5'yi de San Andreas yapıp oynamıyorsundur umarım.

Bu sistemler, dar bütçe yoksul kesim kazıklama stratejisidir. Parası olmayanlar genelde yönelir ki 900p en düşükte 25FPS ile oyun oynayacağıma, oynamam daha iyidir. Gönül bu kadar fakir olmasın.

@fromhell1 PUBG 64 kişilik harita açsa uçaktayken vuracaklar haberi yok.

Hocam klasik Steam PUBG denemedim ama mobilde akıcı bir şekilde sabit 60 FPS aldım.

Mümkünatı yok. 900p tüm grafik ayarları en düşükte diyelim o zaman AC Oydssey oldu sana AC1, Cyberpunk2077 oldu sana Hotline Miami. GTA5'yi de San Andreas yapıp oynamıyorsundur umarım.

@fromhell1 Pubg 64 kişilik harita açsa uçaktayken vuracaklar haberi yok.
Hayır yani sanki biz insanların kötülüğü için sisteme laf ediyoruz falan sanıyorlar. Çin'den 10 senelik parçaları toplu satın al, üstüne "ışıklı mısıklı" kasa koy, 300W çin malı PSU bağla sat. :D

Geri
Yukarı