Izoly PC'ler neden alınmaz?

Mesela ileride işlemciyi i7 3.nesil ve GTX 1050 Ti almayı düşünüyorum geliştirme açısından.

Hayır yani sanki biz insanların kötülüğü için sisteme laf ediyoruz falan sanıyorlar. Çin'den 10 senelik parçaları toplu satın al, üstüne "ışıklı mısıklı" kasa koy, 300W Çin malı PSU bağla sat. :D

PSU 500W.

Hocam bende Q9500 GTX 780 Aerocool 600 watt PSU 8 GB de RAM 1 TB HDD var toplamı 4.3K falan ve neredeyse 2020 öncesi tüm oyunları Ultra da hiç zorlanmadan oynatıyor yani Izoly alacağına 2.el bir lc toplamak çok daha mantıklı hem fiyat açısından hem de performans ve uzun ömürlülük açısından 2.el bir PC toplamak Izoly Turbox gibi markalardan almaktan daha mantikli.

Hocam bende Q9500 GTX 780 Aerocool 600 watt PSU 8 GB de RAM 1 TB HDD var toplamı 4.3K falan ve neredeyse 2020 öncesi tüm oyunları Ultra da hiç zorlanmadan oynatıyor yani Izoly alacağına 2.el bir lc toplamak çok daha mantıklı hem fiyat açısından hem de performans ve uzun ömürlülük açısından 2.el bir PC toplamak Izoly Turbox gibi markalardan almaktan daha mantikli.

Hocam zaten yetmediğini düşündüğüm zaman i7 3.nesil ve GTX 1050 Ti'ye geçiş yapacağım.

Hocam bence alacaksan al 5 tane fan olmasına rağmen aşırı sessiz çalışıyor bakma sen bu insanların yorumlarına hep marka kötüleme kendim deneyimliyorum burada.
600 yıllık parçalar. Tarihi eser kaçakçılığından aramasınlar şimdi?

Mesela ileride işlemciyi i7 3.nesil ve GTX 1050 Ti almayı düşünüyorum geliştirme açısından.

PSU 500W.
İsterse 750W olsun, 200W üstü TDP'li bir ekran kartını taktığınız anda sistem havaya uçacak. Zamanında hata edip çin malı Rampage (ki Izoly'nin tamamen aynısı bu konularda.) 500W PSU'ya R9 290 taktığım 2. gün sistem görüntü atmadı ve hem güç kaynağı hem ekran kartı güç besleme arızası yaşadı.

Bahsettiğiniz yükseltmeler en son 2016'da yapılıyordu. Neyse paranıza yazık etmeye devam edin, biz sizin kötülüğünüz için laf ediyoruz zaten (!).

Hocam zaten yetmediğini düşündüğüm zaman i7 3.nesil ve GTX 1050 Ti'ye geçiş yapacağım.

En başında 2.el alsaydın zaten 1050 Ti 1500 TL civarı bendeki GTX 780 de o civarda ve Vulkan DX12 desteği var performansı iyi.

Yani 2.el de parçalar o kadar pahalı değil 2.el toplamak en mantıklısı.

En başında 2.el alsaydın zaten 1050 Ti 1500 TL civarı bendeki GTX 780 de o civarda ve Vulkan DX12 desteği var performansı iyi.

Yani 2.el de parçalar o kadar pahalı değil 2.el toplamak en mantıklısı.

Hocam 2 sene sonra üniversiteye gideceğim için aham şaham bir şey almak istemedim zaten üniversiteden sonra alırım yenisini yoksa buna odaklansam ders çalışamam.

PSU 500W.

AM4 soket APU sistem toplasaydın. 5600 gibi ve RTX 4000 karta kadar upgrade yapabiliyordun.
GTX 1050 Ti ne ki? Bu yılda çıkan oyunları anca Low ve medium ayarlarda oynamakla yetinirsin.

Geri
Yukarı