Izoly PC'ler neden alınmaz?

Götürdüğü yere kadar götürsün şu anlık ben memnunum PC zaten gayet seri ama AC Odyssey ve cypberpunk gibi oyunlar için 25-30FPS'yi göz önünde bulunarak alınmalı.

Ki zaten ben rekabetçi oyun odaklı olarak satın aldım CS:GO Valorant Fortnite gibi oyunları 150FPS'nin üzerinde çalıştırıyor sadece Fortnite 120FPS.

900p düşükte oyun oynuyor ve memnun oluyor. Saygı duymak gerekir, konuyu takipten çıkıyorum.

O sırada ekranı kırık, Intel atom işlemci, 2GB RAM, 32 GB hafızalı laptop ile 3 yıl boyunca en düşüğün düşüğü ayarlarda 15FPS LoL oynayan benim ekrana yansıyan görüntüm: 😎

Saydığın oyunların çoğunun zaten çok sistem gerektirmeyen oyunlar olduğu gerçeğini bir kenara koyuyorum, 900p'te en kötü ayarlara çekersen oynarsın tabi. Misal ben de APU bir sistemde 720p + FSR Ultra Performance açarak RDR2 oynayabilirim belki ama buna ne kadar ''oynamak'' nedir orası ayrı. Çamur gibi grafikler ile piksel sayarak bir oyunu oynamak oynamak sayılmaz.

Bütçe kısıtlıysa düşük sistem bir PC almak yerine ne yapıp edip üstüne ekleyip Series S alınmalı.

Bizim millette kazık yediğine ikna olmama huyu var hatta öyle ki kazık yediği yeri ölümüne savunur ve ondan daha da çok kazık yemek ister.
İkinci elde daha iyi apu toplanır hem de geleceğe dönük olabilir. B450 sokete bi ben girmiyorum zaten.

Hocam bilgisayarın Izoly olduğuna emin misiniz? Benim PC de Izoly ama benimki başlatma tuşuna bastıktan yarım saat içinde açılırsa şükür namazına duruyorum o derece kötü. GTA SA bile oynayamıyorum doğru düzgün. Kardeşim Roblox oynuyor en düşük grafiklerde parkurda 25-30 FPS alıyor.

Götürdüğü yere kadar götürsün şu anlık ben memnunum PC zaten gayet seri ama AC Odyssey ve cypberpunk gibi oyunlar için 25-30FPS'yi göz önünde bulunarak alınmalı.

Ki zaten ben rekabetçi oyun odaklı olarak satın aldım CS:GO Valorant Fortnite gibi oyunları 150FPS'nin üzerinde çalıştırıyor sadece Fortnite 120FPS.

Tamam dostum. i5 3470 ve C4 PSU ile o oyunları sen 150 FPS üzerinde oynamaya devam edebilirsin. 500W olsa bile verimliliği nedir kim bilir. 1050 Ti ve i7 3. nesil taktığın anda bile patlayabilir o sistem. Fiyatına göre falanda gayet güzel değil. İkinci el mal alıyorsun zaten. Gidip eğer sarı sayfalarada güvenmiyorsan elden 2. el bilgisayar dizip daha performanslı bir sistem toplanır 4.299₺'ye.

Ben 4 senedir adam gibi sistem toplamıyorum, aklınızda bulunsun, buna rağmen daha ucuza daha iyisini çıkarttım. 2200G içindeki kart 1030dan daha güçlü o da aklınızda bulunsun.
Edit:1030dan güçsüzmüş, oyundan oyuna daha hızlı fakat daha güçsüz.
NOT:SATIN ALINMASI İÇİN DEĞİL, SADECE ÖRNEK OLARAK TOPLADIM RİSK KABUL ETMİYORUM.
Bundan da iki tane

Dosya Ekleri

• 1684844758668.png
    1684844758668.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 111
Ben 4 senedir adam gibi sistem toplamıyorum, aklınızda bulunsun, buna rağmen daha ucuza daha iyisini çıkarttım. 2200G içindeki kart 1030dan daha güçlü o da aklınızda bulunsun.
Edit:1030dan güçsüzmüş, oyundan oyuna daha hızlı fakat daha güçsüz.
NOT:SATIN ALINMASI İÇİN DEĞİL, SADECE ÖRNEK OLARAK TOPLADIM RİSK KABUL ETMİYORUM.
Bundan da iki tane

Sistemin sıfır olması ve daha güçlü donanımlara sahip olmasına göre çok iyi sistem. 2. elde kat kat daha iyileri toplanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı