İzoly/Turbox alınmaz

Herkese merhaba, eleştiri konuları veya makaleleri yazmak yasak mı bilmiyorum ama bir konu hakkında konuşmak istiyorum, Izoly ve Turbox gibi markalardan kazıklanan küçük kardeşlerimiz, şimdi Izoly ve Turbox nedir tam olarak?

Bu 2 marka Hepsiburada, Trendyol vb gibi sitelerde 2-4 bin TL arası 2012'de üretimi durmuş parçalar koyup PC satıyorlar. Bunu gören küçük kardeşlerimizse RGB'yi ve fiyat ucuzluğuna görünce babasının kafasını yiyip PC 1 ay sonra elinde kalıyor, bazı ürünlerde yanında monitör ve klavye mouse, vb. veren ürünler de var, ve bu tamamen cazip etmek için. Arkadaşlar "almayın", o paraya gider fıstık gibi PC toplarsınız. İçine 1. nesil i7 ve RX 550 koyuyorlar, o paraya gider daha iyilerini alırsınız, ki kullandıkları ekran kartları ve işlemcilerin yarısı ya internet kafelerde günde 120 saat kullanılıp takıldı ya da 2012'de üretimi duran parçalar. Sırf RGB'si var diye cazip olup almayın, gidin 6 bin gibi bir bütçeniz varsa araştırın biraz 6800 gibi paralara GTX 1650, Ryzen 5'li şeyler alın. Onlar daha kaliteli, lütfen düşmeyin bu tuzaklara.

Izoly ve Turbox'u savunanlara da takmayın yakında onların evine bomba imha ekibi gider. Yok ben oyun için değil ofis işleri için alacağım diyenler: O paraya gidin ASUS, Huawei, HP vb gibi markaların 3-4K'lık laptopları var onlar daha kaliteli parçalar koyuyorlar ve en azından onlar patlayıcı koymuyorlar, umarım anlatabilmişimdir. Hoşça kalın ve kendinize çok iyi bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinize sağlık hocam bu konuda ki arkadaşa 13 sayfada anlatamadığımızı özetlemişsiniz. Hala aklıma gelince gülüyorum travma yarattı bende :D.

Elinize sağlık hocam bu konuda ki arkadaşa 13 sayfada anlatamadığımızı özetlemişsiniz. Hala aklıma gelince gülüyorum travma yarattı bende :D.

Sağ olun.

Askerde yanımda götüreceğim, efsane bir bomba Amerika ordusu kullanıyor. Izoly'nin bir Türk markası olduğunu düşünürsek. Yaşasın ırkımız! Cine bedel kırkımız! (!)

Şaka maka iyi hoşda ülkede bunlara kananlar olduğunu düşündükçe içim acıyor :(

1-2 yıl önce bayağı anlardım PC'lerden, şu an gram anlamıyorum yeni teknolojileri bilmiyorum ama hala anlayabiliyorum Izoly ve Turbox'un ne halt olduğunu 😅

Çar bombasından büyüğü var işte hocam.
😂
Izoly ve turbox türk markası ise dünyanın en güçlü bombaları bizde (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka maka iyi hoşda ülkede bunlara kananlar olduğunu düşündükçe içim acıyor :(

1-2 yıl önce bayağı anlardım PC'lerden, şu an gram anlamıyorum yeni teknolojileri bilmiyorum ama hala anlayabiliyorum Izoly ve Turbox'un ne halt olduğunu 😅

Kanka 5-6 bin liralık PC'ye RX 550, 1. nesil i7 koyup kakalamaya calışıyorlar.

Geri
Yukarı