J6+ Lineage OS yüklemek

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar J6+ telefonuma LineageOS yükleyeceğim fakat çok zorlanıyorum. İlk önce şu linkte cihazımın ismi yok. Sorun olur mu? Ayrıca nasıl yükleyeceğime dair en ufak bir video bulamadım. Olanlar hep Android 9 için çekilmişler, şu an 10 kullanıyor. Dosyayı nasıl kuracağım anlatırsanız çok çok mutlu olurum. Yasak mı bilmiyorum, ücret de ödeyebilirim yardımcı olacak varsa. İyi forumlar.

Merhaba. J6+ telefonları sıkıntılı bir durumdur. Yüklememenizi öneririm.
Bu arada bir mesajdan 2 tane attığım için özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce mesaj geldi, ROM'lar aslında hazır ama çoğu elemanlar çalışmıyor. Birinde kamera, diğerinde Bluetooth, diğerinde sim çalışmıyor olabiliyor. Bağışlarla ayakta duran, 50-100 kişiden oluşan bir ekip yapıyor bu ROM'ları. O yüzden Stabil sürüm çıkana kadar kurmamanı öneririm. Ayrıca Samsung, Bootloader kilidinin açılmaması için sürekli önlemler alıyor. Şu an için uğraştığına değmeyecektir diye düşünüyorum.

LG G4 Lineage OS kurdum ve şimdiye kadar kurduğum Custom ROM'lardan en iyileri. A10'da kamera çalıştırılamadığı için benim cihaza A9 kullanıyorum. SIM kart okumama durumu baseband atılıyorsa sizde de sorun olacağını sanmam.

Screenshot_20201211-174628_Trebuchet.png

Geri
Yukarı