J7 Prime G610F için hangi ROM önerisi

Yer
türkiye
Daha fazla  
Elimde Galaxy Note 8 ROM'u var (refined Note 8) Android 7.1.1 sorunsuz, stabil ama rootlu (Magisk 16.3 ile)
Bir de jynxos v3.0 var Android 10.
Jynxos da diğer modellerde sorun yokken J7 Prime de cam2API sorunu var bu yüzden Instagram kamerası açılınca siyah ekranda kalıyor efektler kullanılmıyor (ama kendi kamerası kullanılıyor)
(Note 8 yazılımın videosu benimdir)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ROM'u 2 defa denedim ama havoc OS açılma ekranında yükleniyor simgesine kaldı açılmadı.
Bide sürekli olarak kullanıcam bu cihazı seneye kadar idare etsin diye hemde stocka göre daha boş hafızam oluyor diye kuruyorum

Bu ROM'u 2 defa denedim ama havoc OS açılma ekranında yükleniyor simgesine kaldı açılmadı.
Bir de sürekli olarak kullanacağım bu cihazı seneye kadar idare etsin diye hem de stocka göre daha boş hafızam oluyor diye kuruyorum.

XDA'da bulunan ROM'ların çoğuna göz attınız mı? Sanırım 25 sayfalık konular vardı.

XDA'da bulunan ROM'ların çoğuna göz attınız mı? Sanırım 25 sayfalık konular vardı.

Daha önce XDA ya bakıyordum.
Ama şu an Telegram'dan bakıyorum Exynos 7870 sayfasından.
10 tane ROM denedim ama sadece Note 8 ROM'u stabildi (cam2API sorunuda dahil sorunsuz)
Şu an onu kurdum sağ olun gene de.

Yeni konular

Geri
Yukarı