Jabra Elite 2 vs SoundPEATS T3

pispushy

Centipat
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasından hangisi almak daha mantıklı. Uzun ömürlü kullanmak istiyorum açıkçası o yüzden 450 500 TL bandlarındaki wave vs gibi markaları geçtim. Müzik dinlemek önceliğim konuşma vsden ziyade. Yarı yolda bırakmayacak bir kulaklık istiyorum fakat hangisi alsam karar veremedim. Bütçem 900 TL.

Linkler;

Bu iki kulaklık arasından hangisi almak daha mantıklı. Uzun ömürlü kullanmak istiyorum açıkçası o yüzden 450 500 TL bandlarındaki wave vs gibi markaları geçtim. Müzik dinlemek önceliğim konuşma vsden ziyade. Yarı yolda bırakmayacak bir kulaklık istiyorum fakat hangisi alsam karar veremedim. Bütçem 900 TL.

Linkler;

ANC'li bir kulaklık tercih edeceksen T3 , fark etmez diyorsan Jabra

ANC'li bir kulaklık tercih edeceksen T3 , fark etmez diyorsan Jabra
ANC tam olarak müzik dinleme açısından bir artısı varmı bilmediğimden soruyorum sadece görüşmeler için olan bir özellik ise jabrayı düşünebilirim. Ama müzik dinleme kapasitesini artırabilcek bir olay ise T3 edebilirim dediklerinize göre

ANC tam olarak müzik dinleme açısından bir artısı var mı bilmediğimden soruyorum sadece görüşmeler için olan bir özellik ise Jabra'yı düşünebilirim. Ama müzik dinleme kapasitesini artırabilecek bir olay ise T3 edebilirim dediklerinize göre.

ANC, çevredeki sesleri azaltır. ANC modunu açarsanız müziği daha iyi dinleme deneyimini elde edersiniz. Araştırdığıma göre -24 DB'e kadar sesleri azaltıyormuş bu çok iyi değil ama kötü de denemez.

ANC, çevredeki sesleri azaltır. ANC modunu açarsanız müziği daha iyi dinleme deneyimini elde edersiniz. Araştırdığıma göre -24 DB'e kadar sesleri azaltıyormuş bu çok iyi değil ama kötü de denemez.
teşekkürler sanırım anc den sebeb o zaman t3 alıcam gibi ve ses seviyesi daha yüksekmiş sanırım

Geri
Yukarı