Jahrein nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanka yardım etsene şu Yiğit soru soruyorum diye hemen laf atıyor.

Anlayamıyorum ki arkadaşların derdini. Tartışıyoruz şurada, soruya cevap vermiyorlar veya sadece boş, çöp diyorlar. Neden deyince de anlatmama gerek yok diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense herkes kitleye laf atıyor ama adam direkt Jahrein'den bahsediyor.
Jahrein'e bir şey dediklerinde kanıt sunmaları gerekeceği ve sonunda muhtemelen haksız çıkacakları için ya kitlesine hakaret ediyorlar ya da direkt kendisine.
Kendi fikri olmayan, YouTube üzerinden gördükleriyle hater olmuş insanlar.

Yunan kazansın diyen "Kadir Mısıroğlu"da İTÜ hukuk fakültesi okumuş fakat hiçbir şey anlamamış, zibilyon tane bomboş kitap yazıp doğru düzgün mantıklı cümle olmayan birisi. Peki bu adamın sen nasıl birisi olduğunu biliyor musun? Adam Atatürk'e İngiliz ajanı diyen birisi.
ĞÜLSDFÜĞLDFLĞÜSDFĞÜLASDASFDLĞASFLÜĞASFĞLÜASFLĞÜASFLĞÜASFLĞÜASFLÜĞFSALĞÜASFLĞÜASFĞÜASF

Bu bilmem nereden mezun olmuş, şu kadar dil biliyor işleri bir nevi saçma. Asıl bir adamın ne yaptığı önemlidir.
Eleştirdikleri de doğru gördüğüm kadarıyla.

Yunan kazansın diyen "kadir mısıroğlu"da iü hukuk fakültesi okumuş fakat hiçbir şey anlamamış, zibilyon tane bomboş kitap yazıp doğru düzgün mantıklı cümle olmayan birisi. Peki bu adamın sen nasıl birisi olduğunu biliyor musun? Adam Atatürk'e İngiliz ajanı diyen birisi.
ğülsdfüğldflğüsdfğülasdasfdlğasflüğasfğlüasflğüasflğüasflğüasflüğfsalğüasflğüasfğüasf

Bu bilmem nereden mezun olmuş, şu kadar dil biliyor işleri bir nevi saçma. Asıl bir adamın ne yaptığı önemlidir.

Haklısınız ama Jahrein'in Twitter'da olanlara ses çıkarması veya yayınlarda haklıları savunması kötü bir şey mi mesela?

Jahrein'in ingiliz ajanı dediğini sanıyor, ona rağmen laf anlatmaya çalışıyoruz.

Hocam ayrıca bir insanın fikirlerine katılmak kötü bir şey değil. Bir düşünceye sahip olmak özgür bir şey değil mi? Neden bu kadar linçliyorsunuz? Ben konuştuğu konularda haklı olduğunu düşündüm diye suçlu mu oluyorum?

Hater/fanboy oldukları için sevmedikleri insanı kimse sevmesin istiyorlar ve birisi Jahrein'i seviyorum dediğinde ona bile katlanamıyorlar 😄

Jahrein müslüman değil zaten kendisi de söyledi. O lord lafına çok takan oluyor. Ben Jahrein'i izliyorum ve hoşuma gidiyor. Yorumları olsun, muhabbeti olsun lakin bir hata yapınca da sonuna kadar savunmayı bırak Jahrein'i babama bile yapmam. Genelleme saçma oluyor bu konuda.
Deist galiba Jahrein.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı