Jahrein nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Jahrein'in haksız olduğu veya çok saçmaladığı şeyler duymuyorum pek.
Genelde söylediği şeylerde haklı oluyor.
Haksız olduğunu düşünen insanlar farklı bir fikir bile belirtemiyorlar.
Sadece boş deyip geçiyorlar. Neyin boş olduğunu açıklayabilecek kadar kapasiteleri yok.

İyi yönleri olduğu gibi kötü yönleri de var. Ama genel anlamda, kitlesi hariç iyi bir yayıncı.

Sadece boş deyip geçiyorlar. Neyin boş olduğunu açıklayabilecek kadar kapasiteleri yok.
Çok doğru bir yorum. Madem "boş" diyorlar söylesinler. Ben adamın tarzını ve yorumlarını beğeniyorum.

Kimisi getirilsin, kimisi getirilmesin, alay konusu olur demişti. Ben de ne alay konusu olacak, yapmazlar herhalde demiştim. Maşallah dediğimiz iki gün yaşamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bir fanboysun :D. Hiçbir yayıncıyı takip etmiyorum. Ancak arada drama falan çıkınca YT'de klipleri izliyorum. Tek anlamadığım şey hayatlarında o yayıncıları görmemiş, konuşmamış olan "fanboy"ların bir yayıncıyı ölümüne desteklemesi, ona bir şey dedirtmemesi. Abi bu sizi neden ilgilendiriyor veya sinirlendiriyor ki? Biri illa sizin sevdiğiniz kişiyi sevmek mi zorunda? Veya o kişiyi eleştiremez mi? Cidden Twitch Türkiye çöplükten ibaret.
Yanlışınız var, fanboy değilim ki söyledim zaten pek sevmediğimi. Fikirlerine saygı duyuyorum, bence gayet bilgili biri olduğunu düşünüyorum dedim. Onun veya bunun laf atması beni sinirlendirmiyor.

Bu da doğru. Seven kesmin de sevmeyen kesmin de toxicleri var.

Bir yaşıma daha girdim :D.

Hocam 18-26 dediğine bakmayın, çoğu yaş kısıtlaması yememek için yapmıştır.
Taş çatlasın kitlesi 16 yaştır.

Jahrein'in yaş kitlesi düşük de olabilir yüksek de ama ben yine de düşük olduğunu sanmıyorum. 20+ insanların 14 yaşında çocuğa söven Unlost'u izleyeceklerini sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı