Jahrein ve Ali Babacan yayını

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OziMozi

Centipat
Daha fazla  
Yorumlarınız nasıl gençler merak ettim. Çünkü bu yayınlar sizler bizler için yapılıyor. Boş gibi saçma yorum yazmaya kalkışanlar yazmasın fena bozarım. Mantıklı eleştiri yapın yapcaksanız.
Kendi fikrim Jahrein çok başarılı. LGBT hakkında 2 kere sordu Ali Babacan evirdi çevirdi kaçtı durmadı 3. kez sordu ve cevabını aldı. Evirip çevirmeyle kıvrılamıyorsun her seferinde tekrar soruyor.
Ali Babacanda başarılı gibi gözüküyor ve önümüzdeki yıllarda farklı yerlere gelebilir ve hızlı bir büyüme yaşayabilir gibi geliyor bana. Siz nasıl düşünüyorsunuz arkadaşlar?(Özellikle Akp yerine değilde yani 2023 seçimlerinde değilde eğer 2023 de başka bir parti kazanırsa ve başarılı bir yönetim sergileyemezse Deva partisinin çok öne çıkacağını düşünüyorum böyle bir durumda.)

Yorumlarınız nasıl gençler merak ettim. Çünkü bu yayınlar sizler bizler için yapılıyor. Boş gibi saçma yorum yazmaya kalkışanlar yazmasın fena bozarım. Mantıklı eleştiri yapın yapcaksanız.
Kendi fikrim Jahrein çok başarılı. LGBT hakkında 2 kere sordu Ali Babacan evirdi çevirdi kaçtı durmadı 3. kez sordu ve cevabını aldı. Evirip çevirmeyle kıvrılamıyorsun her seferinde tekrar soruyor.
Ali Babacanda başarılı gibi gözüküyor ve önümüzdeki yıllarda farklı yerlere gelebilir ve hızlı bir büyüme yaşayabilir gibi geliyor bana. Siz nasıl düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Buraya çıkan her siyasetçiyi ilk öncellikle medeni cesaretinden dolayı takdir ediyorum, binlerce kişinin önüne çıkıp gelişi güzel soruları mantıklı bir şekilde cevaplamak herkesin haddine değildir.

Yorumlarımızı merak edip neden boş dersek bizi bozuyorsun?
''Boş'' çünkü bir yorum değil. Sizler, bizler için yapılıyor bunlar herkes halinden memnun değil fakat diğer partiler kendini göstermeye çalışıp sadece boş yazan insan yorum yapmıyordur. Boş yapıyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten umut verici. Kadrosu yetkin. Eğer iktidara paydaş olurlarsa yeni bir Kemal Derviş dönemi gelebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı