James Donkey 610 alınır mı?

@Silinen üye Merhaba sanırım bende seçimi mi red switch den yana yapcağım aklımdaki soru şu rgb JD 616’mı yoksa aydınlatmalı mekanik 610’mu ?
Ben 610 aldım gerçekten de blue switch inanılmaz kötü bir ses çıkartıyor red switch almadığım için çok pişman oldum. Benim size tavsiyem 610 size yeter hem daha ucuz.

Bu forumdaki Masterkeys Lite aşkını çözmüş değilim. Herkes mi aynısını önerir? Yaklaşık 4 ay kullandım. Öyle abartılacak bir ürün de değil açıkçası.

Neden öyle düşündüğünüzü sorabilir miyim? Siz ne tavsiye edersiniz?
Neden öyle düşündüğünüzü sorabilir miyim? Siz ne tavsiye edersiniz?
Ürünün bir sorununu görmedim ama bu forumdakilerin abarta abarta önermesi beni sinirlendiriyor açıkçası. Ve fiyatı bence hakettiği değerden yüksek. Tavsiyem yok çünkü ben de buralara klavye tavsiyeleri görmek için geldim

JD 112S faresini 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Hassasiyeti, ele oturuşu ve programlanabilir olması 60tl`lik bir fare için çok iyi. Kardeşim Gamepower Bane aldı 69tl`ye. Çok kötü fare. Oyunda ani herketleri algılayamıyor. Sensörü çok kötü. Anlatmak istediğim JD fiyat performans açısından çok iyi bir marka. Esas da malzeme kalitesi bakımından. 2 aydır da JD 610 klavyesini kullanıyorum (kırmızı switch`li). RGB değil. Her tuşun kendi ışık rengi var. Bu bir eksi olabilir, ama malzeme kalitesi çok iyi. Corsair hiç kullanmadım. Belki daha iyi olabilir. Ama JD`ye malzeme kalitesi kötü denmesi beni şaşırttı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda JD`nin malzeme kalitesi ve ne kadar dayanıklı olduğu açık bir şekilde gösterilmiş zaten. İyi ki, almadan önce bakmamışım sosyala. Kesin ikna olurdum kötü olduğuna.

JD 112S faresini 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Hassasiyeti, ele oturuşu ve programlanabilir olması 60tl`lik bir fare için çok iyi. Kardeşim Gamepower Bane aldı 69tl`ye. Çok kötü fare. Oyunda ani herketleri algılayamıyor. Sensörü çok kötü. Anlatmak istediğim JD fiyat performans açısından çok iyi bir marka. Esas da malzeme kalitesi bakımından. 2 aydır da JD 610 klavyesini kullanıyorum (kırmızı switch`li). RGB değil. Her tuşun kendi ışık rengi var. Bu bir eksi olabilir, ama malzeme kalitesi çok iyi. Corsair hiç kullanmadım. Belki daha iyi olabilir. Ama JD`ye malzeme kalitesi kötü denmesi beni şaşırttı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda JD`nin malzeme kalitesi ve ne kadar dayanıklı olduğu açık bir şekilde gösterilmiş zaten. İyi ki, almadan önce bakmamışım sosyala. Kesin ikna olurdum kötü olduğuna.
Kötü zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı