James Donkey 710 alınır mı?

Bütçe
220
James Donkey 710 kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Bütçem buna yetti ve aklımda birkaç soru var.

-Mikrofon kalitesi nasıl?
-Kullanılan malzemenin kalitesi iyi midir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Alınır kendimde kullanıyorum. Rahat, kullanışlı, mikrofon kalitesi iyi, ses kalitesi iyi, epeydir kullanıyorum tek sıkıntı pedleri biraz soyuldu.

James Donkey 710 kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Bütçem buna yetti ve aklımda birkaç soru var.

-Mikrofon kalitesi nasıl?
-Kullanılan malzemenin kalitesi iyi midir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
4 gün önce aldım gayet memnunum, bu bütçeye alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim. Sorsan çöp diyenlere bu fiyata düzgün kulaklık öneremez. :D (Apaçi arkadaşımız kızgın atmış, ifade banım yarın kalkıyor inşallah.)

Arkadaşım RUSH marka ekipman kullanıyordu ve memnun değildi. Ondan James Donkey almaya yöneldim.
Bu Rush markası değil. Sharkoon adlı markanın bir modeli. Almanya menşeili bir marka.
4 gün önce aldım gayet memnunum, bu bütçeye alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim. Sorsan çöp diyenlere bu fiyata düzgün kulaklık öneremez. :D
Emin ol o bütçede "Eşek Jeymıs" ürünlerinden daha kaliteli ürünler var öneriyoruz.

Alabilirsiniz. Uzun süre kullanım tecrübelerim şu şekilde, çok rahat, mikrofonu fiyatına göre gayet iyi, günde ortalama 10 saat kullanım ile bir yıl sonrasında suni deri yastıkları epey soyuldu.

Bu Rush markası değil. Sharkoon adlı markanın bir modeli. Almanya menşeili bir marka.

Emin ol o bütçede "Eşek Jeymıs" ürünlerinden daha kaliteli ürünler var öneriyoruz.
Bütçem 220 TL RUSH dışında öneriniz neler?

Bütçem 220 TL RUSH dışında öneriniz neler?

Yeni konular

Geri
Yukarı