James Donkey 710 alınır mı?

LogicalMonkey

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkes James Donkey 710 alınmaz eşek markaları almayın Çin'de üretiliyor vb. şeyler yazmış fakat yani satılan sitelerdeki bütün yorumlara bakıyorum ve çoğu forum sitelerine baktım alanlar memnun. Günde 50 tane falan satışı oluyordur Türkiye'de bu kadar çok şikayet olması gayet normal. Neden kulaklıkları kötülüyorsunuz? İnsanlar oyunlarda alabilecekleri performansın maximumunu istiyor ve rahat olan esnek hata çıkarmayan bir kulaklık istiyor. Garanti vb. zaten bozuk gelse de değiştirilebiliyor. Neden kötüleniyor bu markanın yaptığı şeyler? Yani gönül ister alalım 2000 TL'lik kulaklıklar, herkesin durumu yok lütfen merak ediyorum neden kötüleniyor? Yakında ben de alacağım açıklama yapabilir mi biri?

1646846190095.png

Yani bu forumda bile çoğu konuda alınır diyenler var.

1646846228590.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yorumlara çok bakmayın herkes kulaklık çok güzel görünüyor sesi iyi gibi yorumlar yapmış ama bunu kulaklığı uzun süreli kullanım yapmadan yazmışlar düzgün yazan taş çatlasa 50 kişidir ve bu tip ürünlerde şansınıza kalmış bir iki yıl götürebilir 1 2 ay bile götürmez belki şansınıza kalmış ama geçici kullanım için alınabilir ama ciddi kullanım için güzel öneriler bekleyin çünkü bu fiyat bandındaki üründen beklentiniz çok olmasın

Arkadaşlar herkes James Donkey 710 alınmaz eşek markaları almayın Çin'de üretiliyor vb. şeyler yazmış fakat yani satılan sitelerdeki bütün yorumlara bakıyorum ve çoğu forum sitelerine baktım alanlar memnun. Günde 50 tane falan satışı oluyordur Türkiye'de bu kadar çok şikayet olması gayet normal. Neden kulaklıkları kötülüyorsunuz? İnsanlar oyunlarda alabilecekleri performansın maximumunu istiyor ve rahat olan esnek hata çıkarmayan bir kulaklık istiyor. Garanti vb. zaten bozuk gelse de değiştirilebiliyor. Neden kötüleniyor bu markanın yaptığı şeyler? Yani gönül ister alalım 2000 TL'lik kulaklıklar, herkesin durumu yok lütfen merak ediyorum neden kötüleniyor? Yakında ben de alacağım açıklama yapabilir mi biri?

Eki Görüntüle 1326955

Eki Görüntüle 1326957

Hepsiburada yorumlarına bakarak ürün alınmaz. Ürünü aldığı gibi 5 yıldız basanlar çok fazla. Bu kulaklık sizi 1-2 ay sorunsuz götürebilir fakat ondan sonra sorunlar çıkmaya başlar.

Ben rampage x titan kullanıyorum. O zamanlarda da James donkey ile arasında kalmıştım. Fakat rampage seçmemin nedeni şu kulaklık arkasında ses açma kapama yeri mevcut. Aynı zamanda üzerinde ki ışıkları tuşa basıp kapatabiliyorsun. Aynı tuşa basılı tutarsan mic devre dışı kalıyor vs. Pandemi başında aldım daha deforme bile kol neredeyse kulaklığı da. CS go oynadığımız zaman abartısız short tan adam geçrmiyorum. Kim gelirse gelsin Efso ses kasıyorum. Long veya şort taraflarında iken o aralarda adam B ye flaş atsa duyuyorum genelde Ses kasma üzerine ciddi anlamda çok hoşuma gitti. Mikrofonda güzel.

Yani gönül ister alalım 2000 TL'lik kulaklıklar,
İşte anlatamadığımız bu. 150 TL'ye kulaklık olmaz olsa olsa karton çakması olur. Gerçekten bir kulaklık almak istiyorsanız maalesef bir miktar para bayılmak zorundasınız.
alabilecekleri performansın maximumunu
Bir üstte söylediğimin aynısı. Bunun maximumu falan olmaz bu fiyatta.
Neden kötüleniyor bu markanın yaptığı şeyler?
Çünkü çok büyük çoğunlukla benzer ya da düşük bir farkla çok daha iyisi alınabiliyorken fason üretim yaptıran ve etiket basan ne idüğü belirsiz bir ürünü almanız hiç mantıklı değil. Hele ki konu kulaklık gibi deneyim gerektiren bir cihaz olduğunda bilinmeyen markalardan almamanız çok daha iyi olur (Gerçi çoğu PC aksesuarı markası fason ürettiriyor kulaklığı ama).
Çin'de üretiliyor vb. şeyler yazmış fakat
Bir üstte belirttiğim gibi. Mesele Çinde üretilmesi değil. Mesele, içinde ne olduğu belli olmayan etiket basılmış ürünler olması.
sitelerdeki bütün yorumlara bakıyorum
Şu zaten en büyük hatanız. PC parçaları (PC toplamak) neyse de kulaklık öyle herkesin anlayacağı iş değil. Ben daha bir tane gerçekten kulaklık incelemesi yapan bir PC toplama kanalı görmedim henüz (Edit: TR'de demek istedim). Gerçek bir kulaklık incelemesi okusanız aklınız durur.
Yakında ben de alacağım açıklama yapabilir mi biri?
200 TL'ye daha iyi bir alternatifiniz olduğunu sanmıyorum. Bu durumda tercih edilebilir. Yine de forum üyelerine benzer/yakın fiyata alternatif var mı diye sormanız iyi olur.

Edit2: Alırsın çabuk bozulur meselesi: biraz şansınıza kalmış. Yıllarca gittiği de oluyor bir ay sonra bozulduğu da oluyor. Kaliteli bir ürün olmadığı için gönül rahatlıyla "X süre boyunca kullanırsın" diyemiyoruz maalesef. Bir sorun olursa garantiye verirsiniz.

Alınmaz.

Alınmaz.

Galax Sonar nasıl bilmem ama Gamenote güzel marka.

Eki Görüntüle 1326955

Eki Görüntüle 1326957

Alınır aga niye alınmasın. İnan yorum yapanların çoğu o markayı alıp kullanmamış insanlardır zaten. Ben de Gamepower Mihawk modelini almayı düşünuyordum. Gittiğim bir internet kafede Gamepower kizaru kullanıyordu. Mihawk ona benzer ve fiyatı biraz daha uygundu benim için. Gayet memnundum üstelik espor turnuvaları yapılan bir cafeydi. Cafe'nin tüm masalarında 2060 takılı ve 100'un uzerinde masa var. Defalarca kez kulaklık markaları denendi en son bunda karar kılındı ve kimse şikayetçi değil. Ancak bu site de "bu kulaklığı kullanan var mı? Nasıl? Memnun musunuz?" diye sorduğumda bana gelen cevaplar hep şöyle oldu "o Çin'de uretiliyor. Çöp. Onu alacağına 10 TL'ye telefonculardan kablolu kulaklık al." kullanıp bildiğim şeyi daha önce kullanmamış insanlar bana kötülediler. O yüzden kimsenin dediğine bakmıyorum artık. Gerekli araştırmayı kendim yapıyorum kendim kıyaslıyorum ona göre karar verip alıyorum. Ayrıca belirttiğiniz gibi artık neredeyse her urunun garantisi var. Bazı insanları çok da ciddiye almamak lazım. Ağzı olan konuşuyor. Bir örnek daha vereyim. Bende i3 7100 işlemci 8 GB RAM 1060 3 GB ekran kartı var. Odyssey'de kaç FPS alırım diye sorduğumda gelen cevaplar hep "indirme çalışmaz. Dusukte 30 FPS anca alırsın." gibi söyler oldu. Oyunu oynamayı çok istiyordum ve dusukte olsa bile oynardım. İndirdim ve yuksek ayarlarda 45-55 FPS arasında yağ gibi aktı gitti oyun. Bunu gelip o insanlara söylediğimde yalan söylediğimi öyle bir şey olmayacağını söylediler. Fotoğrafını atıp gösterdiğimde başka bir şey yazmadılar. Sanki hepsinde bendeki sistem var ve hepsi Odyssey'i denedi öyle kesin konuşuyorlardı. Bu kulaklığa laf edenlerin de bu modeli kullandıklarını hiç sanmıyorum. Ondan bundan duyup "o eşek markası ya. Çin'de uretiliyor ya." dediklerini dusunuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı