James Donkey monitör aldım

RotasızBey

Hectopat
Yer
BesDokuz
Daha fazla  
Uzun süredir Gaming gecelerinde gördüğüm monitörü nihayet sipariş verdim. En geç salı günü elimde olacak. Bu markayı herkesin kötülemesi biraz düşündürüyordu. Fakat kullanan birkaç tanıdığımın memnun olması bana yetti. İnşallah bir sıkıntı yaşamam. Elime ulaştıktan sonra ufak bir inceleme yapıp paylaşmayı düşünüyorum. Sizce sipariş vermekle doğru bir karar mı verdim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir Gaming gecelerinde gördüğüm monitörü nihayet sipariş verdim. En geç salı günü elimde olacak. Bu markayı herkesin kötülemesi biraz düşündürüyordu. Fakat kullanan birkaç tanıdığımın memnun olması bana yetti. İnşallah bir sıkıntı yaşamam. Elime ulaştıktan sonra ufak bir inceleme yapıp paylaşmayı düşünüyorum. Sizce sipariş vermekle doğru bir karar mı verdim?

Hocam bende almayı düşünüyorum elinize ulaştıktan sonra deneyimlerinizi bende öğrenmek isterim.
Bu fiyat segmentinde alınabilecek en iyi monitör denebilir 27" 144Hz ve 1ms olması çok iyi fakat hatalı olur mu servisi nasıl bilemem bunları düşündürücü.

Monitörü 5 aydır kullanıyorum. 144 Hz'yi DP kabloyla rahatlıklıkla alabiliyorum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım VA panel olmasına rağmen renkleri fena değil almayı düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim.

Geri
Yukarı