Jeletini açılmış ekran kartı iade edilir mi?

LehMecun

Picopat
Daha fazla  
Tebilon'dan bir ekran kartı aldım. Bilgisayara bile takmadım ürün sadece bende 3-4 saat kaldı. Sadece jeletinini söktüm. Bugün iade yi gönderdim. Kabul etmeme hakları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz bunun gibi bir durum yaşadınız mı? Cevabınız için teşekkürler.

Yani kabul etmeme gibi bir durum yaşamadım mouse almıştım kırık gelmişti gönderdim ve normal olarak yenisini gönderdiler.

tüketici kredisi sözleşmeleri için tüketiciye ilk defa 14 gün içinde cayma hakkı tanındı. Tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin tüketici kredisi sözleşmesinden cayma hakkına sahip hale gelmektedir.

Yani kabul etmeme gibi bir durum yaşamadım mouse almıştım kırık gelmişti gönderdim ve normal olarak yenisini gönderdiler.

tüketici kredisi sözleşmeleri için tüketiciye ilk defa 14 gün içinde cayma hakkı tanındı. Tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin tüketici kredisi sözleşmesinden cayma hakkına sahip hale gelmektedir.
Ama ben jeletini söktüm. Şimdi bunu bahane edip kabul etmezler diye korkuyorum.

Ben Trendyol'dan laptop almıştım, iade etmek istedim. Trendyol Canlı Destek ile görüştüğümde elektronik ürünlerde kutusu açıldıktan sonra 2. el durumuna düştüğü için iadeniz reddedilebilir demişlerdi.

Adamlar sağlam bir biçimde göndermiş adına faturası kesilmiş. Kutuyu açmışsın adam bir daha onu başkasına nasıl sıfır diye satsın? Satıcı zarara uğruyor bence kabul etmeme hakları var.

İyi de sana kırık gelmiş değiştirmişler. Bu arkadaşınkinde hasar falan yok ürün sağlam gelmiş açmış bu sefer de iade edeceğim diyor.

Adamlar sağlam bir biçimde göndermiş adına faturası kesilmiş. Kutuyu açmışsın adam bir daha onu başkasına nasıl sıfır diye satsın? Satıcı zarara uğruyor bence kabul etmeme hakları var.

İyi de sana kırık gelmiş değiştirmişler. Bu arkadaşınkinde hasar falan yok ürün sağlam gelmiş açmış bu sefer de iade edeceğim diyor.

Tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin tüketici kredisi sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.
Kabul etmeme gibi bir hakkı yok. Mesela aldın ürün hoşuna gitmedi beğenmedin bu da dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı