Joyetech eGo AIO Duman Çıkmıyor

Yusuf bora

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazı 1 haftadır kullanıyorum. Bugün cebimden düşürdüm. Bişey olmamıştır dedim ve devam ettim. Bi süre sonra canım çekti ve cihazı düğmeye 5 kere basarak açtım. Cihaz açıldı azıma aldım ve düğmeye bastım. Ordaki ışık 3 kere yandı söndü ve hiç duman vermedi.
Yeni coil aldım aynı şeyi onda da yaptı. Şuan hiç bi şekilde cihazdan duman çıkmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanirim 510 baglantisi zarar görmüs, önce yeni bir mod ile dene, yoksa atomizerini degistir. Atomizer Short diye bir uyari geliyor mu ayrica?

Bende temin ettim bunu. Ego Aio D22 modelini aldım. Gayet güzel duman çıkartıyor, hatta ilk kurulumunu yaparken baş gövdeyi düşürmüştüm ama bir şey olmadı. Bunlarda patlama gibi bir arıza oluyor mu acaba? En çok onu merak ediyorum, yani patlama derken pilin patladığını biliyorum ama hangi marka pil kullanıyorlar acaba.

En çok onu merak ediyorum, yani patlama derken pilin patladığını biliyorum ama hangi marka pil kullanıyorlar acaba.

Simdiye kadar kaliteli bir mod ve pil kombinasyonunun patladigini hic duymadim ve görmedim.
Patlayan piller NONAME asya ülkesi pilleridir. Zaten bu pillere ihhh diyoruz, cizzz diyoruz.
Pil olarak Samsung ve LG'den sasmayin derim. Iyi buharlamalar. :)

Simdiye kadar kaliteli bir mod ve pil kombinasyonunun patladigini hic duymadim ve görmedim.
Patlayan piller NONAME asya ülkesi pilleridir. Zaten bu pillere ihhh diyoruz, cizzz diyoruz.
Pil olarak Samsung ve LG'den sasmayin derim. Iyi buharlamalar. :)
Bu cihazlarda hangi pil kullanılıyor onu merak ediyorum. Umarım sorun çıkarmaz.

Sanirim 510 baglantisi zarar görmüs, önce yeni bir mod ile dene, yoksa atomizerini degistir. Atomizer Short diye bir uyari geliyor mu ayrica?
Hayır herhangi bir uyarı vermiyor sadece ateşleme düğmesine bastığım zaman 3 kere hızlı şekilde yanıp sönüyor coili çıkartıp bastığım zamandada yavaş yavaş sürekli yanıp sönüyor nerede tamir ettirebileceğimi bilmiyorum GOP da bi yer varsa önerirmisiniz ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı