K.K'nin Başdanışmanı Elçi Rudaw'a yaptığı ropörtajda CHP merkezideki Türk bayrağımızı kaldırttı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@xakiran öncelikle ropörtaj CHP genel merkezinde yapıldı. Aynı oda olsun veya olmasın. Burası TC'nin başkenti Ankara'da bulunan bir bina. Hatta Türkiye'de faaliyet gösteren bir siyasi partinin binasına Türk bayrağı koyulmamasını kınayamadın hala. Kişisel görüş bildirdiği haber daha sonra çıktı ki, oy kaybetmemek için olduğu aşikar. Tepki çekmeseydi onu yazar mıydı? Bence hayır.

İşinize gelmeyince yalan konu olur tabii.
''Aynı oda'' yalanı tutmayınca konu genel merkeze mi geldi? İnsanı gülümsetiyor, trol denilince de alınıyorsun.

Sen bana hala AKP'li muamelesi yapıyorsun. Bu yüzden seninle ne kadar tartışırsak tartışalım aynı muameleyi yapmaya devam edeceksin. İdrak edemediğin şey bu. Ayrıca konu kenan evrene ve benim cahilliğime ne ara geldi bilemedim..
Ne konuştuğunu sen de bilmiyorsun çünkü. İsmime göre yargıladın, profil resmimde Kenan Evren var onu bile göremedin büyük ihtimal. İşte, dil dökmeye değmez diye boşuna demiyorum. Sen AKP propagandanı yapmaya devam et, kimse takmıyor zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı