Kaan Sarıaydın'ın her şeyi bilmesi tesadüf mü?

Arkadaşlar; bu adam Kaan Sarıaydın, Beyaz TV'de çıkıyor. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Gündemle ilgili bilgiler veriyor. Mesela korona niye çıktı. Kendiliğinden mi vs. falan. Bir de düze çıkacağımız zamanın az kaldığını falan söylüyor. Biraz içimizi rahatlatıyor. Hani gündemde olan bitenle sürekli bir stres ya da bir öfke bir sinirli durumlar vs. bunlar olmasın diye konusuyor biraz da. Bu adam metasof, tüccar, ekonomist, globetrotter, hayırsever, yazar, profesyonel konuşmacı, spor meraklısıymış. Yani 3 bölümünü izledim haftada bir çıkıyor. Mesela en son SARS virusu Çin'de böyle bir şey duymadan önce Çin koronayı dünyaya ekonomik ve ayaklanma yaratmak için milleti sokağa dökmek için icat etti ama kendisinin başı yanacak olaylar bitmedi, yeni virüs dadanacak demişti çıktı sanırım. Başka şeyler de söylüyor. Yani tam olarak ne olacağını söylemese de bazı tarihler veriyordu. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Şahsen boş boş sinirleneceğime bir şekilde izlediğim zaman rahatlatıyor beni. Sizin düşünceniz nedir?

Eki Görüntüle 748316
adem bey kendi fikrini söylüyor,tabi araştıma yapmış olmalı,bilgisi var...tabi onun her dediği çıkacak diye bişey yoktur...fakat milleti rahatlatan açıklamalar yapıyor....:)

Nedense "Kahin" veya "Komplo teorisyenleri" olarak adlandırılmış her insanın ağzından "Covid-19 yapaydır" lafı çıkıyor. Neyse, umarım "Uzaya hiç çıkılmadı, bulutlarda 'sex' yazıyor" diye bir iddiası da yoktur Kaan abinin, değil mi?
Bill Gates senin için ne anlam ifade ediyor kanka?
Bugün yayınını izledim yurtdışında olay olmuş. Bizim ülkede bi algı var. Okuyup dışarı kaçıp kendini kurtaran insan akıllı, Vatandaşını aklını başına getirmek için uğraşan, milliyetçi, bu sefer diplomasına bile laf edilemeyecek adam akpli, deli. Geçmiş yayınlara ve tarihlerine baktım ne demişse doğru demiş. Kafasından uydurmuyor bu adam kaynakları var. Kızılelma ocakları kuruyorlar ve medyada olmayan haberleri paylaşıyor sitelerinde yeni açtı. Eğer izlemeden eleştirmişsen burada yarın en son ki yayını izlemeni tavsiye ederim. Ha hala yanlış düşünüyorsan bu adam hakkında arap zihniyetli ile Atatürk' ten prim kasanı mı tartışalım? Kırkta yılda bi harbi delikanlı adam bulmuşuz onu da düşürmeye çalışmadan önce araştıralım.

Arkadaşlar; bu adam Kaan sarıaydın, beyaz TV'de çıkıyor. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Gündemle ilgili bilgiler veriyor. Mesela korona niye çıktı. Kendiliğinden mi vs. falan. Bir de düze çıkacağımız zamanın az kaldığını falan söylüyor. Biraz içimizi rahatlatıyor. Hani gündemde olan bitenle sürekli bir stres ya da bir öfke bir sinirli durumlar vs. bunlar olmasın diye konusuyor biraz da. Bu adam metasof, tüccar, ekonomist, globetrotter, hayırsever, yazar, profesyonel konuşmacı, spor meraklısıymış. Yani 3 bölümünü izledim haftada bir çıkıyor. Mesela en son sars virusu Çin'de böyle bir şey duymadan önce Çin koronayı dünyaya ekonomik ve ayaklanma yaratmak için milleti sokağa dökmek için icat etti ama kendisinin başı yanacak olaylar bitmedi, yeni virüs dadanacak demişti çıktı sanırım. Başka şeyler de söylüyor. Yani tam olarak ne olacağını söylemese de bazı tarihler veriyordu. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Şahsen boş boş sinirleneceğime bir şekilde izlediğim zaman rahatlatıyor beni. Sizin düşünceniz nedir?

Eki Görüntüle 748316

Bu adamın IQ su o kadar fazla ki! Anlatamam.

Bill Gates senin için ne anlam ifade ediyor kanka?
Bugün yayınını izledim yurtdışında olay olmuş. Bizim ülkede bi algı var. Okuyup dışarı kaçıp kendini kurtaran insan akıllı, Vatandaşını aklını başına getirmek için uğraşan, milliyetçi, bu sefer diplomasına bile laf edilemeyecek adam akpli, deli. Geçmiş yayınlara ve tarihlerine baktım ne demişse doğru demiş. Kafasından uydurmuyor bu adam kaynakları var. Kızılelma ocakları kuruyorlar ve medyada olmayan haberleri paylaşıyor sitelerinde yeni açtı. Eğer izlemeden eleştirmişsen burada yarın en son ki yayını izlemeni tavsiye ederim. Ha hala yanlış düşünüyorsan bu adam hakkında arap zihniyetli ile Atatürk' ten prim kasanı mı tartışalım? Kırkta yılda bi harbi delikanlı adam bulmuşuz onu da düşürmeye çalışmadan önce araştıralım.
Kendisiyle değerli zamanlar diliyorum size.

Yeni konular

Geri
Yukarı