Kabasakal'da oyun indirimleri

Makaleler
1
Daha fazla  
Gözüme çarpan birkaç oyun oldu, diğer key satan sitelere baktığım da benzer fiyatlara görmek olası göz atmanız da yarar var.

A Juggler's Tale https://store.steampowered.com/app/1252830/A_Jugglers_Tale/ $1.85
A Juggler's Tale Satın Al - A Juggler's Tale CD Key 19,90 ₺
Pilgrims https://store.steampowered.com/app/1049280/Pilgrims/
Pilgrims Satın Al - İndirimli Oyunlar | Kabasakal Online Steam fiyatıyla aynı fiyata düşüyor
Trek to Yomi https://store.steampowered.com/app/1370050/Trek_to_Yomi/ $4.19
Trek to Yomi Satın Al - Trek to Yomi Steam CD Key Al 55.76TL
Vampire: The Masquerade - Swansong PRIMOGEN Edition https://store.steampowered.com/app/1299510/Vampire_The_Masquerade__Swansong/ %70 $8.99
Steam Oyunları Vampire: The Masquerade Swansong PRIMOGEN EDITION Steam CD Key 134TL
The Longest Road on Earth https://store.steampowered.com/app/1295790/The_Longest_Road_on_Earth/ $2.02
Steam Oyunları The Longest Road on Earth Steam CD Key 10,99 ₺
Twin Mirror https://store.steampowered.com/app/1552810/Twin_Mirror/ $7.49
Steam Oyunları Twin Mirror Steam CD Key 24.44TL
The Gunk https://store.steampowered.com/app/1087760/The_Gunk/ $4.37
Steam Oyunları The Gunk Steam CD Key 34,99TL
Benzer fiyatta satış yapan hrkgame, kinguin siteleri de kontrol edebilirsiniz, bankanızın komisyon farkını da unutmayın.

hrkgame.PNG
kinguin.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Site yurtiçi olduğundan komisyon dertleri olmuyor, son zamanlarda çok fazla alışveriş yaptım buradan. Tavsiye ederim fiyatlar çok uygun, stoklar ne kadar dayanır bilmiyorum. Yeni çıkan büyük AAA oyunlar dahi çok uygun.
Forbidden West 1600 lira misal, steamde 1900 küsur lira.

Site yurt içi olduğundan komisyon dertleri olmuyor, son zamanlarda çok fazla alışveriş yaptım buradan. Tavsiye ederim fiyatlar çok uygun, stoklar ne kadar dayanır bilmiyorum. Yeni çıkan büyük AAA oyunlar dahi çok uygun.
Forbidden West 1600 lira misal, Steam'de 1900 küsur lira.

Sony oyunları dip fiyatta

Site yurtiçi olduğundan komisyon dertleri olmuyor, son zamanlarda çok fazla alışveriş yaptım buradan. Tavsiye ederim fiyatlar çok uygun, stoklar ne kadar dayanır bilmiyorum. Yeni çıkan büyük AAA oyunlar dahi çok uygun.
Forbidden West 1600 lira misal, steamde 1900 küsur lira.
Forbidden West'i Etail'de 1450 TL'ye alabiliyorsunuz forbid10 kodu ile ve Etail resmi bir distribütördür. Hem daha ucuz hem daha güvenli.

Kabasakal, hrkgame ve özellikle G2A - kinguin gibi sitelerden yeni çıkan AAA ve tarzı oyunları almanızı hiç önermem, bu konudaki gibi çok ucuz fiyatlı olan oyunlar için uygun olabilir ama fiyatı hali hazırda yüksek olan oyunları bu tür sitelerden almayın. Paranız bir anda yok olabilir çünkü bu sitelerin hiçbiri resmi distribütör değiller, keyleri nasıl aldıkları belli değil. Zaten bu yüzden buralarda oyunlar sudan ucuza satılıyor. Keyleri direkt yayıncı/publisher şirketlerden alsalardı bu fiyatlarda olmazlardı.

Yeni çıkan oyunları daha ucuza almak istiyorsanız yok olma tehlikesi olmadan, burayı öneririm:

1711898367368.png

Son düzenleme:
Forbidden West'i Etail'de 1450 TL'ye alabiliyorsunuz forbid10 kodu ile ve Etail resmi bir distribütördür. Hem daha ucuz hem daha güvenli.

Kabasakal, hrkgame ve özellikle G2A - kinguin gibi sitelerden yeni çıkan AAA ve tarzı oyunları almanızı hiç önermem, bu konudaki gibi çok ucuz fiyatlı olan oyunlar için uygun olabilir ama fiyatı hali hazırda yüksek olan oyunları bu tür sitelerden almayın. Paranız bir anda yok olabilir çünkü bu sitelerin hiçbiri resmi distribütör değiller, keyleri nasıl aldıkları belli değil. Zaten bu yüzden buralarda oyunlar sudan ucuza satılıyor. Keyleri direkt yayıncı/publisher şirketlerden alsalardı bu fiyatlarda olmazlardı.

Yeni çıkan oyunları daha ucuza almak istiyorsanız yok olma tehlikesi olmadan, burayı öneririm:

Eki Görüntüle 2155549
Ben tek bir yeri kullanmıyorum zaten hocam, neresi uygunsa ordan alıyorum. Dediğinizde haklısınız güvenirlik önemli, fakat kabasakal ve benzeri sitelerden sadece oyun keyi değil bir çok alanda alışverişim oldu. Gerek iade konusunda gerek aldığım ürünlerin doğruluğu konusunda üzmedikleri için key konusunda da güven veriyor bana. Yani dediğiniz gibi oyunların steamden kaldırılma gibi bir durumu olursa telafi yapacaklarını umuyorum. Ama dediğiniz gibi etail bu konuda daha köklü ve tecrübeli, kod ile zaten daha uyguna geldiğinden her türlü daha mantıklı oluyor. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Kabasakal iyidir, sürekli kullanıyorum. Daha bir yamuğunu görmedim. Lütfen yerli satıcıların hepsine önyargılı olmayalım. İşini düzgün yapana destek olmak lazım.

Kabasakal iyidir, sürekli kullanıyorum. Daha bir yamuğunu görmedim. Lütfen yerli satıcıların hepsine önyargılı olmayalım. İşini düzgün yapana destek olmak lazım.
Ben zaten önyargı ile yaklaşmadım, 4 tane saydığım site arasında sadece 1'i yerli (Kabasakal, hrkgame ve özellikle G2A - kinguin). Onu geçtim, ben kendim direkt diğer bir yerli site olan Etail'i önerdim. Yani konu önyargı veya yerli yabancı olması değil, sadece uyarı geçmek istedim resmi distribütör olmayan sitelerde çıkabilecek olası sıkıntılarda 🙂

Ben zaten önyargı ile yaklaşmadım, 4 tane saydığım site arasında sadece 1'i yerli (Kabasakal, hrkgame ve özellikle G2A - kinguin). Onu geçtim, ben kendim direkt diğer bir yerli site olan Etail'i önerdim. Yani konu önyargı veya yerli yabancı olması değil, sadece uyarı geçmek istedim resmi distribütör olmayan sitelerde çıkabilecek olası sıkıntılarda 🙂
Evet dediğiniz gibi Etail iyi ama fiyat olarak hangisi uygun ise oradan alışveriş yapılabilir. Pek bir şey olacağını zannetmiyorum. Kabasakaldan oyun alan onca kişi var. Bu zamana kadar sorun çıksa adı illa ki duyulurdu. Demek ki bir sıkıntı çıkmıyor.

1 seneden fazla kingiuni kullanıyorum.
Yorumlarda birisi kabasakalda bir sorun yaşarsam herhalde yardım ederler diye bir cümle kurmuş. Bende aynı şekilde key almak için bu siteye girdim ancak sonrasında şikayetvar gibi sitelerde iade konusunda çok sorun yarattıklarını okudum. Hatta bundan birkaç hafta önce birisi Spiderman almış ama kod kullanılmış gelmiş. Site de bunu değiştirmemiş. Twitterde okumuştum.

Cümlenin başında dediğim gibi ben bu tür oyun keyleri için kingiuni kullanıyorum. Ancak onda da dikkat ettiğim en önemli nokta satış rakamları ve satıcının sahip olduğu rozet.
Mesela ben 15 TL'ye birkaç ay önce the gunk oyununu aldım ve satıcının 50k üstü satışı ve rozet olarak trusted seller ibaresi vardı.
Kingiunde alışverişte de böyle bir durum var ve alırken insan daha güvenli hissediyor bence.
Yine de bir arkadaşın da dediği gibi çok yüksek fiyatli oyunları almamak da fayda var.
Hangi site olursa olsun iyi araştırın.

1 seneden fazla kingiuni kullanıyorum.
Yorumlarda birisi kabasakalda bir sorun yaşarsam herhalde yardım ederler diye bir cümle kurmuş. Bende aynı şekilde key almak için bu siteye girdim ancak sonrasında şikayetvar gibi sitelerde iade konusunda çok sorun yarattıklarını okudum. Hatta bundan birkaç hafta önce birisi Spiderman almış ama kod kullanılmış gelmiş. Site de bunu değiştirmemiş. Twitterde okumuştum.

Cümlenin başında dediğim gibi ben bu tür oyun keyleri için kingiuni kullanıyorum. Ancak onda da dikkat ettiğim en önemli nokta satış rakamları ve satıcının sahip olduğu rozet.
Mesela ben 15 TL'ye birkaç ay önce the gunk oyununu aldım ve satıcının 50k üstü satışı ve rozet olarak trusted seller ibaresi vardı.
Kingiunde alışverişte de böyle bir durum var ve alırken insan daha güvenli hissediyor bence.
Yine de bir arkadaşın da dediği gibi çok yüksek fiyatli oyunları almamak da fayda var.
Hangi site olursa olsun iyi araştırın.
Hocam hiç bir siteyi körü körüne savunmam bende dediklerinizde haklısınız, deneyimim olmadığı yeride önermem. Ben de kinguin üstünden çok alışveriş yapmışımdır. Fakat kabasakal bu key satışında çok eski değil, genel olarak her oyunla alakalı oyun içi item para vesaire satışı yapan bir site olduğundan şikayetler başka konulardan da olabiliyor. Şikayet varda ki çoğu şikayeti çözümlenmiş, art niyetli insanlarda var bu şekilde konu açan. Misal hesap satışı yapıyor hesabın şifresini değiştirip geri almaya falan çalışıyor sonra mağdur rolü oynuyor. Böylesinle çok karşılaştım. Aynı şekilde kinguini şikayet varda arattığınızda orayla alakalı da şikayetler var ve çözümlenmemiş şikayet sayısı da fazla. Yani demem o ki her siteyle alakalı böyle sorunlar olabiliyor. Ben kabasakaldan oyun keyi alma öncesinde bir çok farklı oyun içinde alışveriş yaptım, LoL RP ve diğer online oyunlarda oyun içi para alım satım gibi ve hiç sıkıntı yaşamadım. Dediğiniz gibi Steam keyi biraz farklı bir boyut bazen kullanılan keylerin steam kütüphanesinden gitmesi gibi durumlar olabiliyor, henüz böyle birşey başıma gelmedi o yüzden o konuda %100 birşey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı