Kablo kanalına kablo biriktirmek

luke shawalker

Kilopat
Daha fazla  
3 hafta önce daireme ankastreden 0 kablo çektim, bugün komşulardan biri geldi diyor ki sen kablo çekerken benim kablomu kanala sıkıştırmışsın. Adama dedim ki benden kaynaklanan bir zarar varsa karşılar gerekirse sana 0 kablo çekerim, gidelim bakalım hallederiz.

İniyoruz aşağıya bu vatandaşa bir haller oldu vay efendim neden elektrikçi çağırmadın, elektrikçi bunu güzelce yapardı, vay efendim kanalı kapatırken boya izlerini hizalamamışsın, açtım kanalı adama kanalda sarılıp biriktirilen kabloları gösterdim dedim bak kardeşim kanal bu, sen kabloyu dalga yapmışsın kanala biriktirmişsin herif başladı bağırmaya bununla kavga falan ettik, üstelik adama sana sıfır kablo çekeceğim dememe rağmen.

Bu tarz üstün zekalı arkadaşların internetini yasal yoldan kesmek için herhangi bir yol var mı? Sonuçta kablo kanalı dediğimiz şey bir kablonun dikey olarak katlardan geçmesi için var, içinde kablo biriktirmek bir nevi üst katta yaşayan adamın hakkını gasp etmek oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı