Para Biriktirmek

Hocam bende bu sene giriyorum. Temel zayıf mesela benim. Kitaplarım en geç haftaya elime geçecek (fasiküller, konu anlatımları, soru bankaları). Eşit ağırlıkçı olduğumdan dolayı matematik dersine 40 dakika ayırmam aslında benim için işkence :D Beynim uyuşuyor bir yerden sonra. Tabi kapasitelerimiz farklı :)

Benim kitapların birkaçı 2016 basım sorun olur mu sence? Bu benim kafamı çok karıştırıyor. Ne yapayım sence ?

Benim kitapların birkaçı 2016 basım sorun olur mu sence? Bu benim kafamı çok karıştırıyor. Ne yapayım sence ?
Bir şey olmaz. Sadece bilinmiş, köklü kaynaklardan soru çözmeye dikkat et. Bu aralar herkes kitap bastırıyor saçma sapan isimlerle. Dikkat etmen gereken sadece bu. YGS-LYS'de bazı konuları çıkartıp ekliyorlar. 2018 Yılında ne olacağını bilmiyorum. Sadece çalışmadan önce bir çıkacak konuları gözden geçir. Eksik veya fazla çalışman senin zararına olur. ÖSYM aynı ÖSYM her yıl bir soruyu dolandırıp yine aynı soruyu koyuyor önüne.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı