Kablolu Kulaklığı Ps3'e Tanıtma Sorunu

Mr. Paramedik

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
112 Acil
Herkese merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda Logitech G430 oyuncu kulaklığı aldım. Bazılarının bildiği üzere bu kulaklığın yanında harici bir usb ses kartı mevcut. Kulaklığı bu ses kartı ile birlikte Ps3'e usb üzerinden bağlayınca doğrudan "Logitech G430" olarak ismiyle beraber tanıyor. Ancak sadece online oyunlardaki konuşma seslerini alabiliyorum ve mikrofonu kullanabiliyorum. Oyunun seslerini kulaklık üzerinden alamıyorum. Bazı yerlerde sadece diğer oyuncuların seslerini duyabildiğimizi, oyun seslerini duyamadığımızı okumuştum.

Oyun seslerini de duymamızın bir yolu var mı acaba? Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    228,7 KB · Görüntüleme: 412
Kendi sorunumu kendim çözdüm arkadaşlar. Buyrun bu da çözümü. Video bana ait.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Monitörü ne kadara aldınız :) Birde ben Sony'nin Wireless Kulaklık'ını almak istiyorum PS3 alırsam bununla oyun sesini alabilir miyim ? SONY PS3 WİRELESS KULAKLIK HEADSET SLİM MODEL !! GittiGidiyor'da 124747305

Monitörü ne kadara aldınız :) Birde ben Sony'nin Wireless Kulaklık'ını almak istiyorum PS3 alırsam bununla oyun sesini alabilir miyim ? SONY PS3 WİRELESS KULAKLIK HEADSET SLİM MODEL !! GittiGidiyor'da 124747305
Hayır o alacağınız kulaklık da sadece oyuncuların birbirleri ile konuşmasını sağlar. Oyundaki doğal sesleri yine monitör ya da televizyondan alırsınız. Alacaksanız ona göre alın. Bende görmüş olduğunuz Full Hd 22 inç aslında hem TV hem monitör. Sanıyorum 450 lira gibi bir fiyata almıştım.

Hayır o alacağınız kulaklık da sadece oyuncuların birbirleri ile konuşmasını sağlar. Oyundaki doğal sesleri yine monitör ya da televizyondan alırsınız. Alacaksanız ona göre alın. Bende görmüş olduğunuz Full Hd 22 inç aslında hem TV hem monitör. Sanıyorum 450 lira gibi bir fiyata almıştım.
Ben PS3 için monitör almayı düşünüyorum. Monitörden alabilir miyim ses ? Monitör şu : Aoc 21.5" E2262Vwh/Bw Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Merhabalar, benim kulaklığım bu sizce PS3 destekliyor mu?
Snoppy-Rampage SN-R3

Merhabalar, benim kulaklığım bu sizce PS3 destekliyor mu?
Snoppy-Rampage SN-R3
Ekstra aparat ile çalıştırabilirsiniz. Kulaklığınızın 3,5 mm çıkışını ikiye bölen bir aparat var. Ses ve mikrofon olarak ikiye ayırıyor. O parçadan bulmanız lazım. Ama ismini unuttum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı