Kablonet 100 Mbps Sınırsız Deneyimi

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 3B

Dediğiniz gibi kurulum ekibi işini güzel yapıyor, akşam saat 20.40'ta TV'de sorun olduğu için aradık, 30 dk. içinde ekip gelip sorunu halletti. Cidden arıza ekip güzel çalışıyor.

İfadeler: Tim
Aşağıdaki Turksat Kablo kutusunu değiştirip yeni fiber kablo çektiler ve ping değerleri daha da iyileşti.

Rainbow Six: Siege oynarken 45 ms civarında geziyor. Valorant'ta da 22-23 ms yerine 17-19 ms arası geziyor. Konunu ana mesajına görüntülerini ekledim.

@Tim Hâlâ önerir misiniz? Benim de Kablonet altyapım var en fazla 100 destekliyor. 100 Mbps 20 upload paketini almayı düşünüyorum.

Fiyatlara bakayım dedim de saçma sapan rakamlar yazmışlar

@509401 2 ay önce 200/25 mbps fiber paketini 216 liraya yaptırdım. Gayet de memnunum, hız testlerinde 198-200 mbps veriyor. TT zaten absürt fiyatlar sunuyor. Beni aradıklarında yanlış hatırlamıyorsam 16 mbps için 180 küsür lira istemişlerdi. 200/25 kablonet kullandığımı, fiyatlarının gereksiz pahalı olduğunu söylediğimde Türkiye'nin hiçbir yerinde böyle altyapı olmadığını, bir yanlışım olduğunu iddia etmişlerdi. O zaman 1000 mbps hızı nasıl verdiklerini sorarak konuyu büyütmek istememiştim ama 10-15 dakika kadar arkadaşı ikna etmeye çalışmıştım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…