TurkNet 85 Mbps mi Kablonet 100 Mbps Akıllı Sınırsız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TurkNet'in internet hizmeti iyi olsa da bölgene göre değişiyor. turkNet'in aktif altyapısında olmama rağmen 7 Mbps hız alabiliyorum ve her gün aldığım hız değişiyor. Müşteri Hizmetleri rezalet. Masraf düşürmek için aplikasyon üzerinden sorununu dile getiriyorsun ve şu anda pandemiden dolayı daha da kötü durumdalar. Ama 3₺'ye 1000 dk telefon hizmeti de var, telsiz bir telefon alır kullanırsın. Benim televizyonla işim olmadığından TurkNet aldım.

• Beğen
İfadeler: Tim
Türknet çok önerilmeyen bir firma olsada altyapınız iyi ise geçebileceğiniz f/p firmalardan bir tanesi, yaklaşık olarak 5 aydır kullanıyorum sadece 1 kez sorun yaşadım sorun yaşadığım zaman içindede zaten altyapı çalışması vardı onun dışında çok memnunum.

Eğer diyorsanız televizyon kanallarını ben kullanıyorum Kablonet'te güzel bir firmadır.

• Beğen
Turknet'i önermem. Günde en az 3-4 kere internet hızım 0.1 Mbps'e düşüyor. Tamamen gitse daha iyi. Müşteri Hizmetleri ise sorun olmadığını söylüyor sürekli. İşkenceden başka birşey değil.

• Beğen
  • Beğen
TurkNet konusunda müşteri hizmetleri sıkıntı olabiliyor. Lakin ben bu tarz sorunları yaşamadım. Kullandığım 1 yıl boyunca 3 kere desteğe başvurdum. Bunların ikisi TT kaynaklı, biri de kablodan kaynaklı idi. Sonuçta yıllık bir sözleşme imzalamadığın için, TurkNet tarafı denenebilir.

Merhaba,

Sene sonu taahhütüm bittiği için paketimi değiştirmem gerekecek. TurkNet alıp 7/24 85 Mbps kullanıp 90 TL civarı ödemek mi daha iyi olur yoksa 19:00-24:00 arası 25/5 Mbps, geri kalan zamanlarda 100 Mbps kullanıp 110 TL civarı ödemek mi?

Turksat’a televizyon kanalları da dahil.

TurkNet müşteri hizmetleri berbat diyorlar ama emin olamadım. Altyapı gelişirse hep 100 Mbps verebilme ihtimalleri de olur.

Turksat’ın gecikmesi oldukça iyi. Oyun oynarken hep 60 ms civarında.

Şu anki paketimde 126 TL’ye tamamen sınırsız 100 Mbps alıyorum ve televizyon kanalları da dahil. İnternet için 150 TL’ye kadar yol var.
Türknet VDSL üzerinden hizmet veriyorsa onu boşver. Ben daha VDSL ile hiç dedikleri hızları alamadım. Fiber ile en azından dedikleri hızı eksiksiz veriyorlar. Hem ping ve kopma sorunu da olmuyor.

Bu arada Kablonet paketi TV dahil 95TL değil miydi ? Hatta mevcut müşteri olanlara daha da ucuzdu diye biliyorum.

• Beğen
Bu anlattığınız şeyler Türknet'e bağlı değil. Netspeed'de aynı Türknet'de. Hangisinin vizyonunu, fiyatını beğeniyorsanız ona geçersiniz.

Türknet'ten para almıyorum bu arada.

• Beğen
Kurulum 66 TL. Modemin yok mu?
Sadece DOCSIS modem var. Yaklaşık 4 senedir ADSL veya VDSL kullanmadım.

Sorgu şunları gösteriyor:

1AA97A88-9D8C-4FC1-9946-794BE7D08424.jpeg
1A57972B-3DFC-4B46-A359-C245DBB25067.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı