Kablonet PUBG Port Ayarı

fatihhhh

Hectopat
Daha fazla  
Lobiye 3 dk bekleyip dönüyor anlık takılmalar vs oluyor. Format attım, oyunu sildim tekrar yükledim fakat aynı. Komşunun internetinde deniyorum sorun yok. Kablonet kullanıyorum müşteri hizmetleri modemin firması Netmaster'ın numarasını veriyor, onlar da tarif ediyor fakat port numarası falan siz yapacaksınız diyorlar. Ben port açmayı biliyorum modem arayüzünden IP adresmi giriyorum, başlangıç portu 80 bitiş portu 81 yapıyorum, TCP-UDP hepsini denedim yine aynı değişen bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var ama şöyle bir yöntem buldum önce enterin üstündeki silme tuşuna bas (ismi aklıma gelmedi :D) sonra onun altındaki shifte basılı tutup silme tuşuna bas bırak bas bırak yap.
Aynı sorun bende de var ama şöyle bir yöntem buldum önce enterin üstündeki silme tuşuna bas (ismi aklıma gelmedi :D) sonra onun altındaki shifte basılı tutup silme tuşuna bas bırak bas bırak yap.
Silme tuşu ile siyah menüye geldikten sonra shifte basılı tutup lobi gelene kadar silme tuşuna ard arda bas olmadı bir daha baştan silme tuşuna basıp shift le ard arda bas inşallah anlamışsındır bunu anlatmak gerçekten çok zor geliyor bana :).

Silme tuşu ile siyah menüye geldikten sonra shifte basılı tutup lobi gelene kadar silme tuşuna ard arda bas olmadı bir daha baştan silme tuşuna basıp shift le ard arda bas inşallah anlamışsındır bunu anlatmak gerçekten çok zor geliyor bana :).
Sen mucitsin. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı