Kablonet vs TurkNet

TurkNet. Bu arada TurkNet kablonet altyapısı ile de hizmet veriyor. Benim altyapım Kablonet ve Turknet 100 MBPS alıyorum.

Son düzenleme:
Şu an zaten TurkNet kullanıyorum fakat modemimin kablosuzunda sıkıntı var bu yüzden 500 TL kadar bütçe ayırıp modem almam gerekiyor fakat Kablonet geçersem böyle bir masraf olmayacak ubee modem isteyefceğim ve kablosuz performansı da bana yeter diye düşünüyorum en büyük sıkıntısı akşam saatlerinde 24 Mbps hız vermesi bu kafamı karıştırıyor. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Inkedtürknet_LI.jpg
    Inkedtürknet_LI.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 26
Şu an zaten TurkNet kullanıyorum fakat modemimin kablosuzunda sıkıntı var bu yüzden 500 TL kadar bütçe ayırıp modem almam gerekiyor fakat Kablonet geçersem böyle bir masraf olmayacak ubee modem isteyefceğim ve kablosuz performansı da bana yeter diye düşünüyorum en büyük sıkıntısı akşam saatlerinde 24 Mbps hız vermesi bu kafamı karıştırıyor. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
4 ping mi, ulan 4 pingi bana ver 1 haftaya challangerız babuş...

Şaka bir yana bir de kalite modem alsanız, ülke standartlarının oldukça üstüne çıkarsınız.

Kablonet imkanı varsa ne TürkNet ne de başkasını düşünmem bile. Yüzgüldüren kampanya kullanıyorum 92₺ ücreti var. 100 Mbps hız ve eksiksiz alıyorum ve bütün sinema belgesel vs. kanalların hepsi açık. İki yıl taahhüt istiyorlar. Keşke 5 yıl yapsalar.

Kablonet imkanı varsa ne TurkNet ne de başkasını düşünmem bile. Yüzgüldüren kampanya kullanıyorum 92₺ ücreti var. 100 Mbps hız ve eksiksiz alıyorum ve bütün sinema belgesel vs. kanalların hepsi açık. İki yıl taahhüt istiyorlar. Keşke 5 yıl yapsalar.

19:00 - 24:00 arasında kısıtlama yok mu? Ayrıca senden ricam CS:GO ping değerlerini paylaşabilir misin?

19:00 - 24:00 arasında kısıtlama yok mu? Ayrıca senden ricam CS:GO ping değerlerini paylaşabilir misin?
Var evet. 25’e düşüyor hız ama 5 cihaz bağlı televizyon dahil ve hiçbiri takılmıyor o sürede. Sorduğumda da en yoğun kullanılan saatler olduğu için çökmesindense veya takılmasındansa bu şekilde bir önlem aldıklarını söylediler. Sadece 4K film açamıyorsun o saatlerde o kadar.

Evde değilim şu an ama geçince atayım mutlaka. En son gördüğüm 50 civarıydı sanırım arada 40-60 arası geziniyordu sanırım. Ama oynayışa negatif bir etkisini görmedim ben hiç.

Geri
Yukarı