Kablonet vs TurkNet

ius

Hectopat
Selam arkadaşlar, Kablonet ile olan taahhütümün bitmesine az bir süre kalmışken internet paketlerini araştırmaya başladım ve bildiğiniz şoka uğradım. Şu anda kullandığım paket 100down/5up 90 TL ödüyorum ancak yine aynı paketi kullanmaya devam etmek istersem 200 TL gibi bir fiyat ödemeye başlamam gerekecek. Başka firmaları araştırmaya başladım ancak onlarda da durum fazlasıyla vahim en mantıklı gelen TurkNet ama altyapım biraz kötü verebilecekleri Max paket bana 50down/5up olarak gözüküyor(140 TL'ye). Ne yapacağımı pek bilemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben yeni geçtim Kablonet'e paket ücreti 175 TL 100 Mbps gayet te iyi bence kalmanızı tavsiye ederim. Mevcut müşteri olduğun için az çıkması lazım hangi paketlere baktınız ben sizin için buna baktım 200 TL yazmışınız ya ondan dolayı baktım.

Mevcut Müşterilere Özel Hızlı ve Net Kampanyası​

100 Mbps Sınırsız151,00

Hocam ben yeni geçtim Kablonet'e paket ücreti 175 TL 100 Mbps gayet te iyi bence kalmanızı tavsiye ederim. Mevcut müşteri olduğun için az çıkması lazım hangi paketlere baktınız ben sizin için buna baktım 200 TL yazmışınız ya ondan dolayı baktım.

Mevcut Müşterilere Özel Hızlı ve Net Kampanyası​

100 Mbps Sınırsız151,00
Çok sağ olun böyle bir şey olduğunu yeni öğrendim sıfırdan paket araştırıyordum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı