Kablonet'e geçiş süreci nasıl işliyor?

Papyrus4

Centipat
Merhaba. Kablonet'e geçmek istiyorum. Altyapım 100 Mbps destekliyor. Sorularım şöyle:

1) ZyXEL VMG3312-B10a V2 model modem kullanıyorum. Kablonet'in modemini almam gerekir mi? 25 Mbps bağlatacağım. Modemim yeterli gelir mi?
2) Aynı zamanda KabloTV temel paket alacağım. Fakat televizyonumun USB girişleri çalışmıyor. Anakart değişmesi lazımmış. Fakat TV'nin çalışmasında herhangi bir sürüm bulunmuyor.
3) Eve kablo çekiliyor mu? Yoksa direkt telefon girişinden bağlayabiliyor muyuz?

Tecrübeli olanlar cevapalarsa sevinirim.

Evin içinde prizlerin yanında,belli yerlerde kablo tv prizleri bulunur...İnternet ve tv için servis bağlantı yapar..
TV LCD ise, Türksat ın vereceği uydu cihazı(hdm,scart girişi) veya tv de modül girişi varsa modülle bağlantı yapılır..Tek kumanda kolaylığı açısından Modül lü kullanıyorum...

Evin içinde prizlerin yanında,belli yerlerde kablo tv prizleri bulunur...İnternet ve tv için servis bağlantı yapar..
TV LCD ise, Türksat ın vereceği uydu cihazı(hdm,scart girişi) veya tv de modül girişi varsa modülle bağlantı yapılır..Tek kumanda kolaylığı açısından Modül lü kullanıyorum...
hocam tv arçelik lcd. normal çalışıyor, kendinden uydulu. fakat usb hdmi vs çalışmıyor. anakart değişmesi lazımmış. sorum şu, kablo tv nin çalışamsı için tvye neyle bağlanıyor? benim tv nin usbsinin çalışmaması sorun yaratır mı? aradım sordum fakat net bir cevap alamadım. kullanıyorsanız yardımcı olur musunuz?

hocam tv arçelik lcd. normal çalışıyor, kendinden uydulu. fakat usb hdmi vs çalışmıyor. anakart değişmesi lazımmış. sorum şu, kablo tv nin çalışamsı için tvye neyle bağlanıyor? benim tv nin usbsinin çalışmaması sorun yaratır mı? aradım sordum fakat net bir cevap alamadım. kullanıyorsanız yardımcı olur musunuz?
HDMİ çalışmıyorsa..
Modül kart yuvası varsa, kart verirler onunla kullanırsın(Anakart onuda etkilermi ???
En kötü ihitmal ''Scart giriş'' kullanırsın...

Yeni konular

Geri
Yukarı