Kaç yılda lucifer michaelson gibi bir vücuda sahip olurum?

Tapsın demiyorum, örnek aldığı adama bir baksana? Hedefini yüksek tut derler ya hani hiç duydun mu bilmiyorum.
Hedef yüksek tutulmaz, sabit tutulur. Bir eşya alırken var olan en iyisini değil, sahip olduğunuz alana, kullanım şeklinize, göz zevkinize uygun bir şey olmasını istersiniz değil mi?

Ben ince ve fit, abartısız ve doğal bir vücut istiyorsam neden Tuna Tavus'u model alayım ki? Francisco Lachowski'yi model alırım.

Hedef yüksek tutulmaz, sabit tutulur. Bir eşya alırken var olan en iyisini değil, sahip olduğunuz alana, kullanım şeklinize, göz zevkinize uygun bir şey olmasını istersiniz değil mi?

Ben ince ve fit, abartısız ve doğal bir vücut istiyorsam neden Tuna Tavus'u model alayım ki? Francisco Lachowski'yi model alırım.
Tamam dostum, kimi örnek almak istiyorsanız onu örnek alın. Kimi model almak isterseniz onu alın.

Hedef yüksek tut diyenler arnold ronnie coleman jay cutler gibi insanları falan mı söylüyor acaba umarım o adamlar gibi asla olamayacaklarını biliyorlardır herkesin vücut idolü kendine adam anlaşılan fit plaj vücudu istiyor ki o bile ciddi disiplin ve emek gerektirir çünkü sürekli define gezmek demek sürekli diyette olmak demek ki bir çok insan o tarz vücut istiyor sorunun cevabı ise 1.5 yıl gibi bir sürede yapılır şimdi gelirler 3 ayda 5 ayda yapılır diyenler 3 5 ayda ancak salonun soyunma odasının kokusunu alırsız birde ellerinizde ü

Hafif kas kütlesi ve düşük yağ oranıyla lucifer michealson gibi olursunuz, yaklaşık 2 yıl falan lazım sanırım genetiğe görede değişir. Ama adamın boyu 1.90 olduğu için sizin boyunuz kısa ise onun gibi gözükemezsiniz. Benim tavsiyem birini idol olarak belirleyip onun gibi olmaya çalışmamalısınız çünkü herkesin vücut yapısı bir değil. Git her gün düzenli spor yap zaten uzun zaman sonra iyi olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı