Kadın ve hayvan hakları primcileri

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Genelde hayvanları sahiplenip kendi malıymış gibi davranırlar. Fakat o hayvanların bir ailesi ve doğası olduğu gerçeğine cevap veremezler. Petşop hayvanlarını satın alıp KÂR döngüsü içinde petşop'lara daha çok hayvan sattırırlar. Kadınları obje gibi değerlendiren TV, internet yayınlarını takip eder ve izlerler. Şov yapmaya gelince de en iyi hayvan hakları ve kadın hakları savunucusu ayağını iyi yaparlar.

Genelde hayvanları sahiplenip kendi malıymış gibi davranırlar. Fakat o hayvanların bir ailesi ve doğası olduğu gerçeğine cevap veremezler. Petşop hayvanlarını satın alıp KÂR döngüsü içinde petşop'lara daha çok hayvan sattırırlar. Kadınları obje gibi değerlendiren TV, internet yayınlarını takip eder ve izlerler. Şov yapmaya gelince de en iyi hayvan hakları ve kadın hakları savunucusu ayağını iyi yaparlar.
Klasik fırsatçılar bunlar hayatın her alanında var.

Bir sürü hayvan hakları grubuna üyeyim, daha bir tane petshop karşıtı olmayan, petshopu geçtim, kendi başına üretip cins hayvan satanlara karşı olmayan, hatta bunları tespit edip ihbar etmeyen hayvansever, hayvan hakları savunucusu görmedim, duymadım. Yıllardan beri en büyük sloganımız zaten "satın alma sahiplen"... Şu bir şeye derman olmayıp oturduğu yerden eleştiren, onu da bilmeden etmeden yapanlara cahil cühela kesimi ne yapmalı bilmiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı