Kadınlar neden kendini bu kadar özel hissediyor?

Kendimi özel hissetmiyorum, normal bir insanım. Kendini bulunmaz Hint kumaşı sanan hemcinslerimden utanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz da erkeklerden sebebi olduğunu düşünüyorum. Valorant giriyorum kız gelince, kıza bir şey diyorum. Erkeklerde hemen diyor ki, avlamaya çalışma kızı falan falan. Veya kıza şöyle vurmalısın falan diye söyleyincede sanane LAN o kız diyorlar.

Abazalar işte hocam, kıskanıyorlar. Kıza talep fazla olunca kendini ilah gibi görüyorlar. Medya da prim kasınca keyiflerine diyecek yok.

Size bir anımı anlatayım diyeceğim, ama gereksiz mesaj diye rapor edenler oluyor o yüzden susuyorum.

Bence'de (Bazı) kadınlar gerçekten egolu olabiliyorlar. E sonuçta şimdiye kadar hep bastırıldı böyle olaylar, kadına şiddet'e hayır felan filan, tamam kadına şiddete hayır, eyvallah, katılıyorum ama kadınlar'da iyice şımardılar. Benim başıma gelen olay böyle bir şeydi, ama dediğim gibi rapor team gelip rapor ediyor, 1 saat ban alıyorum.

Abazalar işte hocam, kıskanıyorlar. Kıza talep fazla olunca kendini ilah gibi görüyorlar. Medya da prim kasınca keyiflerine diyecek yok.

Ayakta alkışlıyorum 🙏🙏🙏

Objektif olalım bir kadına seni seviyorum dediğimizde tacizci oluyoruz. Laf ettiğimizde kadın düşmanı oluyoruz. En ufak itmede kadına el kaldırdı oluyoruz. Feministlere hiç değinmeyeceğim bile onlar temelli erkek düşmanı ve kadına şiddetin biraz abartıldığını düşünüyorum. (linç yemeye hazırım) Kadınlar erkek arkadaşına birilerini dövdürtebiliyor veya psikolojik şiddet uygulayabiliyorlar. Psikolojik şiddet fiziksel şiddetten daha kötü zaten psikolojik şiddet sonrası erkek çıldırıyor ve fiziksel şiddete başvurabiliyor ha hani kendi babamdan biliyorum. Haksız yere kadına şiddet de oluyor. Bu konuda ne deseniz katılıyorum ama kadın bir erkeğe psikolojik şiddet uygulamışsa ve sonra erkek ona şiddet uyguladıysa kadın mazlum rolüne girip sosyal medyada bana şiddet uyguladı diye görüntülerini paylaşsa erkeğin hayatı kararır. Özet olarak haklarımızın adaletli olmadığını düşünüyorum.

Bir kısım tecavüzcünün açığını kapatmak için ekstra kibar davranıyoruz. Yüz verdikçe tepemizde çıkıyorlar. Feministler hakkında konuşmak istemiyorum. Erkekler fiziksel şiddet uyguluyor ama erkekten çok kadınlar psikolojik şiddet uyguluyor.

Hocam sizide ayakta alkışlıyorum. (alkışlıya alkışlıya elim kıpkırmızı oldu.)

Bir de ufak düzeltme yapayım. Tüm kadınlar kesinlikle böyle değil. Nadirde olsa bazı kadınlar hem erkekleri hem hemcinslerini savunuyor. Kötülüğü hep birlikte yeneceğiz. Bu tip iyi insanlar varoldukça dünya dönmeye devam edecek.

Bir kısım tecavüzcünün açığını kapatmak için ekstra kibar davranıyoruz. Yüz verdikçe tepemizde çıkıyorlar. Feministler hakkında konuşmak istemiyorum. Erkekler fiziksel şiddet uyguluyor ama erkekten çok kadınlar psikolojik şiddet uyguluyor.
Cevap silme olsa, herkes silse ve sadece bu cevap kalsa keşke.

Uçkuruna düşkün bir şahsın, aklının yettiği kadarıyla genele hitaben yaptığı iğrenç yorumlara itibar ederek; konu hakkındaki saçma sapan fikirlerini "özet" diye benimsemek de içler acısı açıkçası.
Tabiki sizde haklısınız.

Ben işin gırgırındayım anladınız mı bilemiyorum.

Objektif olalım bir kadına seni seviyorum dediğimizde tacizci oluyoruz. Laf ettiğimizde kadın düşmanı oluyoruz. En ufak itmede kadına el kaldırdı oluyoruz. Feministlere hiç değinmeyeceğim bile onlar temelli erkek düşmanı ve kadına şiddetin biraz abartıldığını düşünüyorum. (linç yemeye hazırım) Kadınlar erkek arkadaşına birilerini dövdürtebiliyor veya psikolojik şiddet uygulayabiliyorlar. Psikolojik şiddet fiziksel şiddetten daha kötü zaten psikolojik şiddet sonrası erkek çıldırıyor ve fiziksel şiddete başvurabiliyor ha hani kendi babamdan biliyorum. Haksız yere kadına şiddet de oluyor. Bu konuda ne deseniz katılıyorum ama kadın bir erkeğe psikolojik şiddet uygulamışsa ve sonra erkek ona şiddet uyguladıysa kadın mazlum rolüne girip sosyal medyada bana şiddet uyguladı diye görüntülerini paylaşsa erkeğin hayatı kararır. Özet olarak haklarımızın adaletli olmadığını düşünüyorum.
Kadınlar eskiden çok altımızdaydı (erkeklerin). Kadın erkek eşitliğini sağlamak amacıyla kadınlar üste çıkarıldı lakin çok fazla üste çıkarıldı. Şimdi de artık dengeleme işi kontrolden çıktı.

Geri
Yukarı