Kadınlar neden kendini bu kadar özel hissediyor?

Bence burada yoktur, varsa'da yapacak bir şey yok. Kızlar asan, kesen, sigaraya daha 12 yaşın'da başlamış erkekleri seviyorlar.

Biz ne yapalım o benim peşimde dolanacak diye o pis şeyi ağızıma süremem, kimse kusura bakmasın.
Hocam buna ilaveten denk geldim. Discord, Instagram gibi ortamlarda da oluyor. "Badboy" diye tabir ettiğimiz ben kendi gördüklerimi söyleyeyim, dark mizah sayfası yöneten adminler kendi Discord sunucularını açıyordu, oraya gelen kızlara ayrıcalık tanıyorlar. Ayrıca üyelerin çoğu genel sohbet kanalında kızlarla flörtleşmeye falan çalışıyordu. Acınası bir durum

Hatta erkeklerin bazıları algı oluşturuyor sırf kız tavlayayım diye, sanalda böyle profil olarak (satanist, havalı, travis scott dinleyicisi ve vs. bir çok özellik...) bu şekilde takılıyor. Reelde görsen tenhada titreye titreye yürüyordur, elleri mastürbasyondan nasırlaşmıştır. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Objektif olalım bir kadına seni seviyorum dediğimizde tacizci oluyoruz.
Bir kadın habere çıkıp "bana 'merhaba' yazarak taciz ediyorlar" diyor.

Gerçekçi olursak o erkeklerin çoğu dış görünüş veya maddi olarak bir şey vaat etmediği için böyle oluyor, bizim için de farklı değil. Güzel kızlara daha bir farklı davranıyoruz bu da bir gerçek. Şimdi erkekler olarak en leşimize bile günde 5-10 kız yürüse biz de bir süre sonra anormal davranırdık. İki taraf da farklı açılardan bakıyor duruma.

Ne çevremde ne de kendimde sevdiğini söyledi diye tacizci olan hiç kimseyi görmedim. Düzgünce söylerseniz kimse öyle bir şey yapmaz. Ayrıca sürekli kadınları etkilemek için özel gibi davranırsanız öyle hisseder kendini cinsiyeti falan önemli değil. Evrimsel olaylardan ötürü dişi daha seçici olabilir ama olayı büyüten yine karşıdakine ilah gibi davranmak. Kendinizi daha kaliteli ortamlara atın. İlkel düşünmeyin.

Objektif olalım bir kadına seni seviyorum dediğimizde tacizci oluyoruz. Laf ettiğimizde kadın düşmanı oluyoruz. En ufak itmede kadına el kaldırdı oluyoruz. Feministlere hiç değinmeyeceğim bile onlar temelli erkek düşmanı ve kadına şiddetin biraz abartıldığını düşünüyorum. (linç yemeye hazırım) Kadınlar erkek arkadaşına birilerini dövdürtebiliyor veya psikolojik şiddet uygulayabiliyorlar. Psikolojik şiddet fiziksel şiddetten daha kötü zaten psikolojik şiddet sonrası erkek çıldırıyor ve fiziksel şiddete başvurabiliyor ha hani kendi babamdan biliyorum. Haksız yere kadına şiddet de oluyor. Bu konuda ne deseniz katılıyorum ama kadın bir erkeğe psikolojik şiddet uygulamışsa ve sonra erkek ona şiddet uyguladıysa kadın mazlum rolüne girip sosyal medyada bana şiddet uyguladı diye görüntülerini paylaşsa erkeğin hayatı kararır. Özet olarak haklarımızın adaletli olmadığını düşünüyorum.

Tüm kadınlar böyle değil, zaten hepsi böyle demediğinizi biliyorum. En iyi çare kadınlarla muhatap olmamak. Ben tipsiz olduğum için zaten kadınlar bana yaklaşmıyor. Siz de öyle olun.

Ne çevremde ne de kendimde sevdiğini söyledi diye tacizci olan hiç kimseyi görmedim. Düzgünce söylerseniz kimse öyle bir şey yapmaz. Ayrıca sürekli kadınları etkilemek için özel gibi davranırsanız öyle hisseder kendini cinsiyeti falan önemli değil. Evrimsel olaylardan ötürü dişi daha seçici olabilir ama olayı büyüten yine karşıdakine ilah gibi davranmak. Kendinizi daha kaliteli ortamlara atın. İlkel düşünmeyin.

Ama seni seviyorum demek taciz olarak kabul edildi :)

Erkeklerin erkek gibi davranmamasından ve muhtaçmış gibi hareket edip, kıza sülük gibi yapışmasından kaynaklanıyor. Size yüz vermeyene sırtınızı dönün ve gidin bu kadar basit.

Geri
Yukarı