Kafam yarıldı ve burun ameliyatı oldum

cristi

Centipat
4 gün önce ayağım kaydı düştüm ve kafamı kaldırıma vurdum. Arkadaşlarımdan yeni çıktığım için ailemden yakın onlar vardı onları aradım ve hastaneye gittik. Hastaneden ayrılana kadar bizimleydiler. 2 gün sonra burun ameliyatı oldum. Arkadaşlarıma karşı ne gibi bir bahane bulabilirim.(burnumla ilgili)

4 gün önce ayağım kaydı düştüm ve kafamı kaldırıma vurdum. Arkadaşlarımdan yeni çıktığım için ailemden yakın onlar vardı onları aradım ve hastaneye gittik. Hastaneden ayrılana kadar bizimleydiler. 2 gün sonra burun ameliyatı oldum. Arkadaşlarıma karşı ne gibi bir bahane bulabilirim.(burnumla ilgili)
Neden bahane buluyorsun ki anlamadım.

Bunda utanılacak bir şey yok, eğer arkadaşların bu duruma gülecekse arkadaşlığını bir gözden geçir.
alakası yok sadece bilmelerini istemiyorum

Aksine bahane uydurmak yerine sevinmelisin senin için endişelenen güzel arkadaşların var. Kendilerine durumu izah et ziyaret etsinler tabi elleri de boş gelmesinler :)
konu sadece arkadaşlar değil akrabalarda var bilmelerini istemiyorum lütfen saçma saçma şeyler yazmayın

Burun ameliyatı olmadım diyeceksin biri sorarsa, nasıl bir bahane istiyor olabilirsin ki. Olmadım kardeşim ameliyat falan diyeceksin. Tabi burnunda sargıyla çıkarsan, fotoğraf paylaşırsan edersen ameliyat olmadım diyemezsin. Kendin ayarla orasını.

Yeni konular

Geri
Yukarı