Kafamı nasıl boşaltabilirim?

Merhabalar.
14 yaşındayım. Mesela biriyle konuşuyorum. Muhabbet bittikten 1 saat falan sonra uzun bir süre acaba konuştuğum kişiyi rahatsız etmiş miyimdir? Veya üzmüş müyümdür? Canını sıkmış mıyımdır? Gibi şeyler düşünüyorum ve aklımdan çıkmıyor. Çevremde ki kişileri kendimden daha çok önemsiyorum. Onları üzeceğim diye korkuyorum. Utangaç insanım. Ama sinirlenince çok sinirlenirim.
Kafanı mesgul tutmak iyi gelebilir ayrica milletin duygularını cok düşünecegine kendi duygularina odaklan seni çok uzerler bu hayatta malesef. Sadece tavsiye..

Hocam üzüldüğüm de insanların beni umursamaması.
Dostum seni umursamayanı sen de umursama tecrübeyle sabit birini fazla umursadigin zaman cantada keklik görülürsün bence yapmaktan hoşlandığın seyleri yap ne bileyim hobilerine vakit ayir kendinle vakit geçirmeyi sev büyüdükçe insan yalnizlasir zaten..

Dostum seni umursamayanı sen de umursama tecrübeyle sabit birini fazla umursadigin zaman cantada keklik görülürsün bence yapmaktan hoşlandığın seyleri yap ne bileyim hobilerine vakit ayir kendinle vakit geçirmeyi sev büyüdükçe insan yalnizlasir zaten.

Hocam hobilerimi yaparken bile aklımdan çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı