Kafamın içinden sadece benim duyabildiğim bir ses çıkartabiliyorum

TheDenizz

Centipat
Daha fazla  
Biraz garip geliyor olabilir ama oldum olası kafamin icinden ugultuya benzer, sadece kendim duydugum bir ses cikartabiliyorum. Dun gece uyumadan once istemsiz bir sekilde kafamin icinden tokmak sesine benzer bir ses geliyordu ve uyuyana kadar gecmedi. Bu olayi yasadiktan sonra biraz arastirdim ve galiba bu sadece istemsiz sekilde meydana geliyormus ama ben istedigim zaman bu sesi cikartabiliyorum. Sesi her çıkardığımda kulagimin icinden citlama sesi geliyor. Aydinlatabilecek var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de oluyor. Kulak zarımı hareket ettiriyorum gibi bir şey ve ona benzer bir ses geliyor. İki kulağımı da aynı anda veya bağımsız olarak yapabiliyorum. Herkeste durum aynıdır diye düşünerek çok fazla sorgulamadım. Muhtemelen çoğu kişide vardır.

Yaşınızı bilmiyorum ancak temel olarak KBB'ye gidebilirsiniz. İleri tetkik için sizi kendi çözemez ise nöroloğa göndermesini isteyin eğer göndermez ise.
Sadece ayırıcı tanı olarak bunu yazıyorum, Psikoloğa gidip bir değerlendirilirseniz güzel olur ancak bunu KBB ve nörologdan sonra kesin bir şey çıkmazsa sadece yapın yoksa gitmenize gerek yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı