Kafaya top çarptıktan sonra baş ağrısı

Sen doktor musun peki teşhisi koymuşsun bu beyin kanaması diye?

Belki değil ama bu belirtilerin normal olduğunu nasıl söyleyebiliyorsun ayrıca bunlar @TeknoHatimi dediği gibi beyin kanaması belirtileriden 3 tanesini var konu sahibinde bu beyin kanamasıdır @PcUzmanıŞCA felç geçirebilir ölebilir bu çok ciddi bir durum eğer bunu okuyorsan derhal ambulans çağır veya acil servise git.

O kadar da değil tabii ki az da olsa doğru olabilir ama söylediğin şeyi olması %1 ihtimal ama eğer @PcUzmanıŞCA baş ağrısına kusma veya baş dönmesi eşlik ederse derhal en yakın acil servise başvur @The End bende bir ensemden bir başımda şiddetlice top yedim senin dediğin gibi olsa şu an ben felçliydim belki Allah korusun ama yine de söylüyorum ne olur ne olmaz doktora git sen yine de.

😃

Linçlemek değil konu sahibini bildiğin öldürdüler. Bazı arkadaşlarımız güzel bir şekilde yazmış zaten bir tanesini beğendim. Benim kızdığım korkutmaları.

Kimseyi öldürmek gibi bir niyetim yok. Herkesi aynı kefeye koymayın bir daha. Ayrıca yaklaşımınız hiç hoş değil, insanların yorumlarını çürütmeye de uğraşmayın lütfen. İyi forumlar..

Şu mesaj bile hastalık veya herhangi bir rahatsızlık için internete bakmamız gerektiğine örnek. Çocuğu bir öldürmediğiniz kaldı. Kardeşim büyük ihtimal geçer gider korkmana gerek yok. 2-3 gün içerisinde geçmezse git hastaneye. Tabi çok endişeliysen git.

En iyisi bir sağlık ocağına gidin siz yoksa @mrht1234 arkadaşımızın içi rahat etmeyecek.

Bu benimle alakalı değil ne alaka asıl konu sahibinin sağlını umursamıyor musunuz bunlar beyin kanaması belirtileri hafife alınmayacak kadar ciddi derhal en yakın hastanenin acil servisine başvurmalı yoksa felç geçirir veya ölebilir.

Büyüyünce geçer evlat hepimize top çarptı evet bu bazı şeylere neden oldu ama yaşıyoruz bir şekilde hayat akıp gidiyor 2 IQ az olsa ne olacak...

Geri
Yukarı