Kafayı yemek üzereyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cidden vaka sayılarının gerçek olduğuna inanıyor musun? Allah akıl fikir versin sana. Devletin vakaları gizlediğini sağır sultan bile biliyor.

Birazdan her sene gripten daha çok kişi oluyor diyeceksiniz sanirim.

Tüm dünyada toplam vaka 128 milyon. Vefat sayısı ise 2.79 milyon. Fazlasıyla düşük bir oran.

“Maske takmak nefes alma özgürlüğümüzü kısıtlıyor.” diyen bir insanla tartışmaya girmeseydiniz keşke.

Keşke girmeseydiniz. Sizden daha açık düşünen biri olduğunu nereden bilecektiniz.

Konu sahibi büyük oyunu görmüş. Yapacak bir şey yok.

Bilir misiniz konu sahibi @Yusufigit'in bir sözü vardır. "Technopat takipçilerini genel olarak daha üst seviyede görürüm. Ama buraya da özgür düşünemeyen, kendisine verilene koşulsuz şartsız boyun eğmiş. En ufak fikir ayrılığını "ehehehe komlo teorisyeni" diye yaftalayan bir kitle oluşmuş. Tartışmanıza bakın ben dışarı çıkıyorum."

Genel olarak karşısındakini bir kalıba koymaktan kaynaklanıyor olabilir. @WiSo savunmadım!

Tartışmanıza bakın ben dışarı çıkıyorum.

Tüm dünyada toplam vaka 128 milyon. Vefat sayısı ise 2.79 milyon. Fazlasıyla düşük bir oran.

Keşke girmeseydiniz. Sizden daha açık düşünen biri olduğunu nereden bilecektiniz.

Bilir misiniz konu sahibi @Yusufigit'in bir sözü vardır. "Technopat takipçilerini genel olarak daha üst seviyede görürüm. Ama buraya da özgür düşünemeyen, kendisine verilene koşulsuz şartsız boyun eğmiş. En ufak fikir ayrılığını "ehehehe komlo teorisyeni" diye yaftalayan bir kitle oluşmuş. Tartışmanıza bakın ben dışarı çıkıyorum."

Genel olarak karşısındakini bir kalıba koymaktan kaynaklanıyor olabilir. @WiSo savunmadım!

Tartışmanıza bakın ben dışarı çıkıyorum.

Sana veya çevrendeki birisine ciddi bir şey olmadığı zaman anlamayacaksın. Daha da tartışmanın bir anlamı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı