Kafemiz nasıl?

Konsepti tam anlayamadım, ya da bana göre değil. Biraz karmaşık ve fazla renkli buldum açıkçası.

Konsepti tam anlayamadım, ya da bana göre değil. Biraz karmaşık ve fazla renkli buldum açıkçası.
Kısacası kocaelideki her gazoz var diyebiliriz onun yanında tatlış atasözleri vs koyduk tabela olarak.Birde gördüğünüz üzere bir sürü dekor vs. yaptık.

Çok iyiymiş, umarım ileride açarsınız. Bazen ticarette böyle şeyler olabilir tabii ki; fakat nasip biraz da adam çiğ köfteci açıyor milleti dövüyor para yağıyor.

Kahve satın.
Ama fincan da değil.
Starbucks gibi hawli karton bardaklar kullanın.

Yeni nesil Star bucks a bardak için gidiyor. Kahve içmeye değil.
Popüler kültür e ayak uydurursan iş yaparsın.
Gelenler de Hikaye attı mı İnstagram a tamam.
Reklamın olur.

Kahve satın.
Ama fincan da değil.
Starbucks gibi hawli karton bardaklar kullanın.

Yeni nesil Star bucks a bardak için gidiyor. Kahve içmeye değil.
Popüler kültür e ayak uydurursan iş yaparsın.
Gelenler de Hikaye attı mı İnstagram a tamam.
Reklamın olur.
:D Sağolun hocam öneri için.
Çok iyiymiş, umarım ileride açarsınız. Bazen ticarette böyle şeyler olabilir tabii ki; fakat nasip biraz da adam çiğ köfteci açıyor milleti dövüyor para yağıyor.
Evet doğru diyorsunuz,biraz bizim hatamız yeri biraz kötü oldu.

Kafeniz güzelmiş. Dekorlar ve renkleri beğendim. Herkese hitap etmeyebilir. Sonuçta güzellik göreceli bir kavram. Yine bu şekilde yeni kafe açabilirsiniz. Şahsen İstanbul'da bu tarz kafelere gidip oturup iki sohbet ediyoruz arkadaşlarımla.

Kafeniz güzelmiş. Dekorlar ve renkleri beğendim. Herkese hitap etmeyebilir. Sonuçta güzellik göreceli bir kavram. Yine bu şekilde yeni kafe açabilirsiniz. Şahsen İstanbul'da bu tarz kafelere gidip oturup iki sohbet ediyoruz arkadaşlarımla.
Taşınırsak istanbula açmayı düşünürüz oraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı