Kaft'tan kapşonlu alınır mı?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Kaft.com sitesinden kapşonlu almak istiyorum, Bunu düşünüyorum şu anda stok yok ama gelirse almayı düşünüyorum sizce değer mi fiyatına çok hoşuma gitti bazı kişiler alınmaz falan diyorda bir de şort ve çantada düşünüyorum. Ama belli değiller kapşonluyu alma ihtimalim daha fazla.

Kaft.com sitesinden kapşonlu almak istiyorum, Bunu düşünüyorum şu anda stok yok ama gelirse almayı düşünüyorum sizce değer mi fiyatına çok hoşuma gitti bazı kişiler alınmaz falan diyorda bir de şort ve çantada düşünüyorum. Ama belli değiller kapşonluyu alma ihtimalim daha fazla.
Burayı incele. Kaft kötü demiyorum ama parasını hak etmiyor. Bu marka daha sağlam ve kaliteli.

Sırf marka diye bu çöp parçasına 1.650 TL vermek çok saçma bence.
(Çöp parçası dememin sebebi incecik bir şey bizde tekstilciyiz oradan biliyorum en baba kalite olsun Max maliyeti 500 TL)

O paraya çakma 5 tane alınır. Önermem

Kaftin urunleri cidden guzel ama son zamanlarda gereksiz zam yaptiklarini dusunuyorum. 2 ay once 900 kusure aldigim pantolonu manasiz sekilde 1700 yapmislar. 500 liralik canta 2K ya dayanmis. Ama deprem gormus biri olarak soylemeliyim ki cidden hosuna gittiyse 1600 liradan batmazsin al gitsin gule gule giy.

Manasız manasız paraya takılmayın. Adam para sıkıntım var dememiş. Para sıkıntın yoksa alınır ürünler güzel. Fakat boyasından dolayı daha çabuk soluyor.

Değer. 2016'da aldığım kapüşonlu sweatimi lise sona kadar kullandım. Yetmedi şimdi 3. sınıf üniversite öğrencisiyim hala kullanıyorum. Kaliteli ürünleri.

Manasız manasız paraya takılmayın. Adam para sıkıntım var dememiş. Para sıkıntın yoksa alınır ürünler güzel. Fakat boyasından dolayı daha çabuk soluyor.
bende tişortları var abimdede var kalitesi güzel solmadı rengi yani öyle

Bir de ben kalitesi için sormak istedim daha çok kaliteliyse alırım değilse almam parası çok da şey değil hoşuma gitti rengi.

Geri
Yukarı