Kahve içemiyorum

Link var mı kafein hapı, nereden bulabilirim?
Hocam tablet olarak bulabilirsiniz fakat direkt kafein hapı satışı yasak sanırım eczaneye sorabilirsiniz ben tablet'i hap ile aynı şey sandım fakat tabletler çok daha ucuza geliyor gene.

Mesela hocam burada 250 gr kafein olarak 100 servis var. 1 paket nescafe'de 75 gram olduğunu düşünürsek gayet iyi fiyat.
Hocam tablet olarak bulabilirsiniz fakat direkt kafein hapı satışı yasak sanırım eczaneye sorabilirsiniz ben tablet'i hap ile aynı şey sandım fakat tabletler çok daha ucuza geliyor gene.

Mesela hocam burada 250 gr kafein olarak 100 servis var. 1 paket nescafe'de 75 gram olduğunu düşünürsek gayet iyi fiyat.
60 TL bu.

Kahvenin acı gelme sebebi çok kavrulmuş olması. Filtre kahveden bahsediyorum. Etrafta kaliteli kahve kullanıp bunu ayarında kavuran çok fazla firma yok. Önce çayı şekersiz içmeye çalışın derim. Sonra az kavrulmuş kahve deneyin. Sezy Coffee nispeten hesaplı ve doğru kavrum olabilir.

İzlemek isteyenler için kahve uzmanıyla kahve sevmeyen birinin sohbeti ve tadım denemeleri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben çaya şeker atmam ama kahveyi de şekersiz içemem. Genelde sütlü kahve içiyorum. Bazen evde kalmadığında annemle normal büyük paket alıyoruz 3'ü 1 arada falan onu içiyorum.

60 TL bu.
Nasıl kullanacağım bunu kullanım şekli yazıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı